Tiguan

Çmimi: Me Marrveshje
Tiguan

Detajet

Postuar
27 korrik 22:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
Viti i prodhimit
2013
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

Shitet WW Tiguan 2.0 DSG R-line me dogan dhe homologim shum i rujtun tip top full opsione


Shpallje te ngjashme