Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

VW /POLO 1.4-TDI ‘blumotion’

Çmimi: Me Marrveshje
VW /POLO 1.4-TDI ‘blumotion’

Detajet

Postuar
27 maj 07:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
100 000 - 109 999

Përshkrimi

Shes
VW /POLO 1.4-TDI
Klim
Abs
Airbag
Central
Gjamat me rym
Pasqyret me rym
Blumotion
Fellne
120 000km me liber serivisi te garantuara
Ngjyra me perla (speciale) anti korezion
I sapo ardhur nga Germany(D)
Dogan dhe akciz te paguara...
☎️ 044-861-718
Auto salloni Ylli


Shpallje te ngjashme