shitet dhe ndrrohet

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
31 mars 18:37
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
100 000 - 109 999

Përshkrimi

golf 6 viti 2012 me vetem 100 mij kilometra origjinale


Shpallje te ngjashme