w caddy1.9 tdi

Çmimi: 4.300 €
w caddy1.9 tdi

Detajet

Postuar
1 prill 01:05
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Caddy
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

shes. apo ndrroj caddy 1.9 tdi isa. po ardhur nga jasht me dogan tepagume pose don liber te servisit 2 qelca 046179071 dhe 044234715


Shpallje te ngjashme