bmw 120 dizel automatik 184 ps 2013

Çmimi: 12.800 €
bmw 120 dizel automatik 184 ps 2013

Detajet

Postuar
22 qershor 19:49
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

BMW 120 Dizel 184 PS Automatik 8 shpejtsi vetura posedon klimatronik ulse me nxemje senzor parkingu fellne dhe goma te reja e doganuar dhe e rigjistruar per her te par ne rks per me shum 📞044 431 606 📞044 767 383 📞Qmimi/12800Euro
kiki


Shpallje te ngjashme