Site

Çmimi: Me Marrveshje
Site

Detajet

Postuar
28 gusht 14:54
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren

Përshkrimi

Kemi lloje te ndryshme te sitave. Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit. Çmimi sipas marrveshjes.
Viber: +38349119917
Whatsapp: +38349119917