Tavolin e punes me ftofje italjane 1.50cm inox

Çmimi: 650 €
Tavolin e punes me ftofje italjane 1.50cm inox

Detajet

Postuar
11 janar 15:31
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren

Përshkrimi

Shes tavolinen ne gjendje te shkelqyer prodhim italjan permban edhe bunkerin ka ftofje perfekte shum e ruajtur nuk verehet qe eshte e perdorur qmimi i volitshem per me shum kontakto edhe ne viber +38344306143


Shpallje te ngjashme