Tavolin e punes italjane me ftofje 1.50cm inox

Çmimi: 650 €
Tavolin e punes italjane me ftofje 1.50cm inox

Detajet

Postuar
11 janar 15:27
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren

Përshkrimi

Shes frizin ne gjendje te shkelqyer prodhim italjan 1.50cm shum e ruajtur inox me bunker me dy dyer shum e bukur qmimi sipas marrveshjs per me shum kontakto edhe ne viber +38344306143


Shpallje te ngjashme