• 11 foto
  Mercedes B180 Cdi AUTOMATIK ' Me Dogan '
  Vetura

  Mercedes B180 Cdi AUTOMATIK ' Me Dogan '

  Mercedes B-Class 180 Cdi AUTOMATIK - TIPTRONIK 7G Me Dogan te paguar 044 41 42 43

  Ferizaj 8 nëntor 10:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Shlepi Man dizell rks
  Kamionë

  Shitet Shlepi Man dizell rks

  Shitet shlepi Man dizell ne gjendje perfekte me ngarkes 4 ton etj.. Tel : 044107858

  Ferizaj 8 nëntor 09:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  goma 245 70 17 te dimrit
  Autopjese dhe paisje

  goma 245 70 17 te dimrit

  Goma per gjipa 245 70 17 te dimrit

  Ferizaj 7 nëntor 17:25
  150 €
 • 5 foto
  Nissan terrano 2.7TDI 4×4 klim 1vit rks 130.000 km
  Vetura

  Nissan terrano 2.7TDI 4×4 klim 1vit rks 130.000 km

  Nissan terrano 2.7TDI 4x4 funksional klim funksionale air bag abs komanda ntimon radio cd dritare e

  Ferizaj 7 nëntor 17:16
  4.900 €
 • 5 foto
  Renault megane 1.6b 70.000 km 2005
  Vetura

  Renault megane 1.6b 70.000 km 2005

  Renault megane 1.6 benzin manual 70.000 km te garantuara me te gjitha serviset me rregull 4 gomat e

  Ferizaj 7 nëntor 17:07
  3.400 €
 • 2 foto
  Shes kontenjerin me rimorkio po edhe ndaras
  Kamionë

  Shes kontenjerin me rimorkio po edhe ndaras

  Shes kontenjerin me rimorkio po edhe ndaras

  Ferizaj 7 nëntor 16:38
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  AUDI A4
  Vetura

  AUDI A4

  # Alufellne # Klimatronik # Senzor Parkingu (para dhe prapa) # Airbag # ABS # ESP # Pasqyre elektron

  Ferizaj 7 nëntor 16:27
  9.700 €
 • 7 foto
  Pasat 3C Dizel 2.0 Automatic
  Vetura

  Pasat 3C Dizel 2.0 Automatic

  Shes pasatin 3C ne gjendje shum te mir viti prodhimit 2005 dizel 2.0 automatik dsg karrikat me mxemj

  Ferizaj 7 nëntor 12:26
  6.500 €
 • 1 foto
  KËTU ËSHTË ZGJIDHJA PËR TË MARRË KREDIT
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  KËTU ËSHTË ZGJIDHJA PËR TË MARRË KREDIT

  KËTU ËSHTË ZGJIDHJA PËR TË MARRË KREDITE NË 3 DITË TË BANKËS.   Mirëmbrëma. Këtu është zgjidhja

  Ferizaj 7 nëntor 10:51
  682 €
 • 3 foto
  Shes Kombi Mercedes MB100
  Kamionë

  Shes Kombi Mercedes MB100

  Shes Kombi Mercedes MB100 Rks 8muj Regjistrim 2.4 Disel Viti 1993 Km 188000 Shum i rujatur Goma d

  Ferizaj 6 nëntor 23:19
  1.600 €
 • 11 foto
  Passat B7 2.0 TDI DSG
  Vetura

  Passat B7 2.0 TDI DSG

  Shitet Passat B7 Viti Prodhimit 17/12/2012 2.0 TDI Blumotinon 140pss Automatic DSG Komonda ne Timo

  Ferizaj 6 nëntor 18:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Skuter kymco 125cc nga CH
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter kymco 125cc nga CH

  Skuteri esht ne gjendje perfekte nuk ka vrejtje i ardhun nga ch me goma te reja doganen e pagume Nr.

  Ferizaj 6 nëntor 18:19
  980 €
 • 1 foto
  Kërkoj një maqin për vetur Reno Cliu, 1.4 benzin,
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Kërkoj një maqin për vetur Reno Cliu, 1.4 benzin,

  Kërkoj një maqin për vetur Reno Cliu, 1.4 benzin, 8v. Viti 1998. Kush ka let të me lajmrohet 0441754

  Shtime 6 nëntor 18:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Fellne me Goma Dimrit
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me Goma Dimrit

  Shes Fellnet me goma te dimrit 205/55/R16 Per Golf 5-6 ,Passat, Taouran ,Audi etj per ma shum (+37

  Ferizaj 6 nëntor 18:16
  280 €
 • 7 foto
  VW Golf V Plus UNITED/AUTOMATIK DSG/2008#VUSHTRRI
  Vetura

  VW Golf V Plus UNITED/AUTOMATIK DSG/2008#VUSHTRRI

  #VW Golf V Plus 1.9 UNITED/LED/ AUTOMATIK DSG/Viti 2008 ■I sapoardhur nga Gjermania ■I Dogan

  Kaçanik 6 nëntor 18:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne 16 inch, per citroen pezho 4 shtrafa
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 16 inch, per citroen pezho 4 shtrafa

  Shiten fellnet komplet me goma 16 per citroen ose pezho me 4 shtrafa, fellnet jon shume te rujtne

  Ferizaj 6 nëntor 17:25
  250 €
 • 5 foto
  Vw polo 1.9 dizel 136.000 km vp 2004 rks
  Vetura

  Vw polo 1.9 dizel 136.000 km vp 2004 rks

  Vw polo 1.9 dizel manual 136.000 km me gjdo garancion me rks 4 gomat e reja te dimrit servisin e kry

  Ferizaj 6 nëntor 17:24
  4.499 €
 • 11 foto
  Passat 3C 2.0-TDI
  Vetura

  Passat 3C 2.0-TDI

  Shes Passat 3C Motorri 2.0-Dizell Klim Nxemje ne karriga Dritat Xenon I rexhistruar Rks Viti i prodh

  Ferizaj 6 nëntor 13:26
  5.400 €
 • 8 foto
  Audi A4 2.0 TDI
  Vetura

  Audi A4 2.0 TDI

  Audi A4 2.0 TDI Viti prodhimit 10.2007 e importuar nga zvicrra e regjistruar ne RKS deri me 13.06.20

  Ferizaj 6 nëntor 13:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Golf 4 1.9 tdi black edition
  Vetura

  Golf 4 1.9 tdi black edition

  shitet ne gjendje te mir perkthimi i menjehershem +38344111367

  Ferizaj 6 nëntor 13:23
  3.500 €
 • 2 foto
  Shiten Gomat Sava nr15
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Gomat Sava nr15

  Shiten gomat sava me nr :195/65/15 ne gjendje te rregullt si te reja nuk jan te perdorura shum per m

  Ferizaj 6 nëntor 13:16
  120 €
 • 11 foto
  Citroen C3 picaso 1.6 Dizel V.p 2010 me Dogan
  Vetura

  Citroen C3 picaso 1.6 Dizel V.p 2010 me Dogan

  Citroen C3 Picaso 1.6 Dizel V.p 2010 me Dogan te paguar i ardhur prej Zvicrre me liber servisi me km

  Ferizaj 6 nëntor 12:26
  5.800 €
 • 7 foto
  SHES TOUARAN 2.0 TDI 7 ULSE VITI 2012
  Vetura

  SHES TOUARAN 2.0 TDI 7 ULSE VITI 2012

  SHES TOUARAN 2.0 TDI VITI 2012 ESHT NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJ

  Ferizaj 6 nëntor 12:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveco Frigorifer
  Kamionë

  Iveco Frigorifer

  Shitet Iveco 180E28 Frigorifer me ybebine mbrapa viti 2012 me te gjitha serviset e kryera pa dogan n

  Ferizaj 6 nëntor 11:19
  16.000 €
 • 11 foto
  Golf VI 2.0tdi Automatik DSG me dogan prej CH
  Vetura

  Golf VI 2.0tdi Automatik DSG me dogan prej CH

  Shes Golf VI 2.0 tdi bluemotion me dogan te paguar i sapo ardhur prej zvicrres Vetura posedon 2 qel

  Ferizaj 6 nëntor 10:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Golf 4 1.9 DISEL Rks 2 Muj I Rujtun
  Vetura

  Shes Golf 4 1.9 DISEL Rks 2 Muj I Rujtun

  Sha Golf 4 1:9 Disel Rks 2 muj Ne gjendje te mir teknike posedon 4 guna trejaa kul terheqke felne vr

  Ferizaj 6 nëntor 10:17
  3.300 €
 • 5 foto
  Hyundai i30 1.4b 79.000km vp 2011
  Vetura

  Hyundai i30 1.4b 79.000km vp 2011

  Hyundai i30 1.4 benzin manual 79.000 km me gjdo garancion vp 2011 me dogan rks 4gomat e reja servisi

  Ferizaj 6 nëntor 08:26
  5.999 €
 • 8 foto
  BMW 320 viti 213 manual 132 mi kilometra
  Vetura

  BMW 320 viti 213 manual 132 mi kilometra

  BMW 320 manual ngjendje trregullt 132 mi kilometra viti 2012 serie 2013 Full opcione per mashum 044

  Ferizaj 6 nëntor 02:25
  18.400 €
 • 3 foto
  t2
  Kamionë

  t2

  Shitet wv t2 gjendja e rregullt rks i regjistruar 1.7 viti 90 nr 044367647 tag bmw mercedes audi

  Ferizaj 5 nëntor 23:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW T5 Transporter
  Vetura

  VW T5 Transporter

  Shes kombi T5 transporter 1.9 TDI ne gjendje shume te mire dhe regjistrim 10 muaj. Per me shume info

  Ferizaj 5 nëntor 22:25
  5.500 €
 • 9 foto
  VW Passat 1.9 tdi automatik vp 2003
  Vetura

  VW Passat 1.9 tdi automatik vp 2003

  shitet pasat 2003 1.9 tdi automatik tiptronik me klim senzora parimi shiu xhamat,pasqyret elektron

  Ferizaj 5 nëntor 21:19
  3.990 €
 • 7 foto
  Touran 2.0 TDI
  Vetura

  Touran 2.0 TDI

  Shes Touran 2.0 TDI ne gjendje shum te mir teknike me 7 ulse dhe me te gjitha serviser e kryera ule

  Ferizaj 5 nëntor 21:18
  4.800 €
 • 10 foto
  Audi Q5 3.0 Tdi Quattro
  Vetura

  Audi Q5 3.0 Tdi Quattro

  audi q5 me dogan te paguar nga zvicra me liber servisi me km te garantume full opcion 3 qelca 049111

  Ferizaj 5 nëntor 15:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
   Golf 5 1.9 TDI DSG
  Vetura

  Golf 5 1.9 TDI DSG

  Wv Golf 5 1.9 TDI Automatic Dogan te paguar Viti: 2008/09 Km/ 275.000 Full Opsion I ardhur prej C

  Ferizaj 5 nëntor 14:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia ime fillon nga 3,000 euro në 190,000 euro me një normë interesi prej 3% në vit për një periudhë shlyerje prej 2 vjet deri në 25 vjet.
  Kamionë

  Kredia ime fillon nga 3,000 euro në 190,000 euro me një normë interesi prej 3% në vit për një periudhë shlyerje prej 2 vjet deri në 25 vjet.

  KËTU ËSHTË ZGJIDHJA PËR TË MARRË KREDITE NË 3 DITË TË BANKËS.   Mirëmbrëma. Në fund të festave t

  Ferizaj 5 nëntor 12:32
  200 €
 • 4 foto
  Pedale per gollf VII
  Autopjese dhe paisje

  Pedale per gollf VII

  Shiten pedalet se bashku me pasqyre per gollf VII. Pedalet jan origjinal me vul

  Ferizaj 5 nëntor 12:08
  405 €
 • 2 foto
  FORD FIESTA 1.4 TDCI 68
  Vetura

  FORD FIESTA 1.4 TDCI 68

  SHITET FORD FIESTA 1.4 DIZELL MANUAL VITI I PRODHIMIT 2008 I RUAJT SI JASHT DHE MBRENDA DOGAN + HOM

  Ferizaj 5 nëntor 12:06
  4.400 €
 • 5 foto
  GOLF 7 1.6 manual 2014
  Vetura

  GOLF 7 1.6 manual 2014

  GOLF 7 1.6,TIMON MULTIFUNKSIONAL,NAVI,SENZORA PARA PAS. TEMPOMAT DOGAN + HOMOLOGIM PER INFO 0456102

  Ferizaj 5 nëntor 12:06
  13.100 €
 • 2 foto
  Peugeot 207
  Vetura

  Peugeot 207

  SHITET PEUGEOT 207 VITI I PRODHIMIT 2008 1.4 DIZELL MANUAL E RUAJTUR SI MBRENDA DHE JASHT DOGAN +

  Ferizaj 5 nëntor 12:05
  6.600 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 308 II 1.6 HDI 90 BLUEMOTION
  Vetura

  PEUGEOT 308 II 1.6 HDI 90 BLUEMOTION

  SHITET PEUGEOT 308 1.6 DIZELL BLUEMOTION VITI I PRODHIMIT 2014 I RUAJT SI MBRENDA DHE JASHT PER MES

  Ferizaj 5 nëntor 12:04
  9.400 €
 • 8 foto
  Opel Meriva. 1.3 CDTI. Doganuar
  Vetura

  Opel Meriva. 1.3 CDTI. Doganuar

  Opel meriva. 1.3 Diesel. Posedon: Klimatronic. Abs. Esp. Servo. Park cenzora. Alufelgen. Kerri esht

  Ferizaj 5 nëntor 10:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet DVD auto, dhe Drita te jashtme
  Autopjese dhe paisje

  Shitet DVD auto, dhe Drita te jashtme

  Shitet DVD auto ne gjendje te rregullt qmimi 55 euro, Shitet DVD dhe CD auto per pjes qmimi 20 euro

  Ferizaj 5 nëntor 09:25
  20 €
 • 10 foto
  Golf 5 2.0 TDI
  Vetura

  Golf 5 2.0 TDI

  *Shitet - Marka : VW - Modeli : Golf 5 - Motorri : 2.0 dizell - Marshi : Manual 6 Shpejci - Vi

  Ferizaj 5 nëntor 09:15
  7.200 €
 • 0 foto
  AUTO PLUS - BLEJM VETURA
  Vetura

  AUTO PLUS - BLEJM VETURA

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. P

  Kaçanik 5 nëntor 01:20
  4.444 €
 • 0 foto
  AUTO PLUS - BLEJM VETURA
  Vetura

  AUTO PLUS - BLEJM VETURA

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. P

  Ferizaj 5 nëntor 01:13
  4.444 €
 • 0 foto
  AUTO PLUS - BLEJM VETURA
  Vetura

  AUTO PLUS - BLEJM VETURA

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. P

  Kaçanik 5 nëntor 01:06
  4.444 €
 • 7 foto
  Kombi t4,,1.9 dizel viti 2001, rks 8 muj
  Vetura

  Kombi t4,,1.9 dizel viti 2001, rks 8 muj

  kombi t4,tranporter, 1.9 dizell viti prodhimit ne fund te 2000 Regjistrim 8 muj,goma tmira me c, thu

  Shtime 4 nëntor 22:04
  2.500 €
 • 2 foto
  Shitet Land Rover Freelander 2.0 Td4
  Vetura

  Shitet Land Rover Freelander 2.0 Td4

  Makina eshte prodhuar ne dhjetor 1999. Ka te gjitha serviset e kryera. Regjistrim deri ne tetor 2018

  Ferizaj 4 nëntor 21:24
  3.500 €
 • 5 foto
  Shes golf 2 dizel 7 muj regjistrim
  Vetura

  Shes golf 2 dizel 7 muj regjistrim

  Shes golf 2 1.6 dizel ne gjendje perfekte i servisym komplet ne gjende te mir shum i regjistrum 7 m

  Ferizaj 4 nëntor 17:14
  1.300 €
 • 5 foto
  Volvo 250ps me dogan pesha 7ton viti 2002
  Kamionë

  Volvo 250ps me dogan pesha 7ton viti 2002

  Shitet Volvo 250ps viti 2002 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar pesha bartese e lejuar 7to

  Ferizaj 4 nëntor 15:38
  Me Marrveshje