• shiten rimorkiot

  shiten rimorkiot

  shiteten rimorkiot te sapo ardhur nga ch per me shum info kontaktoni ne vala viber +37745903082

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 21:06
 • Mercedes a 180 dizell automatik 2007

  Mercedes a 180 dizell automatik 2007

  Mercede a 180 dizell viti i prodhimit 2007 i doganuar posedon automatik klim tronik abs air bag radio me cd komanda ne vallan kater gjama me rrym centrall fellga alumini goma te mira vetura esht ne gj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 20:24
 • PJES PER GOLF 3

  PJES PER GOLF 3

  SHES KETO PJES PER GOLF 3 NE GJENDJE TE RREGULLT ( LLANJAKIN E UJIT 20 Euro - 50 CM ) ( AUSPOLUJIN 5 Euro ) ( KABLLA TE SHFEJSISAV 10 Euro ) permashum informata na kontaktoni ne nr e tel. 044 370 345

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 20:05
 • Golf 5 1.9 tdi automatik i doganuar

  Golf 5 1.9 tdi automatik i doganuar

  Golf 5 1.9 tdi viti i prodhimit 2005 i doganuar posedon 2 qelsa automatik klim tronik abs air bag centrall kater gjama me rrym pasqyret me rrym radio me cd fellga alumini goma te mira vetura esht ne

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 20:04
 • Shitet bmw e39 Benzin Plin Dizne

  Shitet bmw e39 Benzin Plin Dizne

  BMW BENZIN PLIIN I MONTUR NE DIZNE NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE ME HARXHIME TE VOGLA REGJISTRIM 1 VIT TE PLOTE POSEDON :::::: * KLIM * DVD * LIKUR * BORD KOMPJUTER * FELLNE X5 * XENON ETJ * LED

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 20:04
 • Shitet zafira 2.2 dizel 2004

  Shitet zafira 2.2 dizel 2004

  Shes veturen opel zafira ne gjendje te shkelqyer me 7 ulse 2.2dizel viti 2004 per ma shum info ja numri kontaktues 044 121 472

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 18:25
 • Renault Scenic 1.9 dCi (Dizell) , RKS

  Renault Scenic 1.9 dCi (Dizell) , RKS

  Shes Renault Scenic 1.9 dCi (dizell) , 6 shpejtsi , Viti i prodhimit 12/2004 , Ngjyr hiri metalike , I regjistruar RKS , Vetura posedon : - Klimatronic - Board kompjuter multi-funksional - Komanda n't

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 18:07
 • SHITET RENAULT TRAFIK 1.9 DIESEL 2002

  SHITET RENAULT TRAFIK 1.9 DIESEL 2002

  #RENAULT TRAFIC 1.9DIESEL# #2.7 TON# #VITI 2002# #I ARDHUR NGA ZVICRRA PARA 3MUAJVE# #I REGJISTRUAR NE RKS QE NJE MUAJ# #KM TE KALUARA 229 500# #3 ULSE# #6 SHPEJTESI# #SHUM I RUAJTUR EDHE I PERSHTA

  3.650 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 18:04
 • RADIO ME USB SD CARD AUX dhe blututh

  RADIO ME USB SD CARD AUX dhe blututh

  12345 kontakt Radi me usb e re qmimi 45 me montim

  45 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 17:17
 • Shes vw golf 4 1.9 TDI RKS 5 MUJ

  Shes vw golf 4 1.9 TDI RKS 5 MUJ

  Shes vw golf 4 1.9 tdi klim tronik funksionale viti prodhimit ne fund te 2001 abs centrall gjamat me rrym bord kompjuter 4 gomat e reja te dimrit ne gjendje shum te nir

  4.200 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 17:17
 • Renault kangoo. qmimi lire

  Renault kangoo. qmimi lire

  12345

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 17:16
 • shiten filterat

  shiten filterat

  Filtera ajri vaji nafte benzine klime me qmim shum te volitshem komplet 1.3 ero per cop

  1 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 17:15
 • 🔴GOLF DIZELL URGJENT 1.6 RKS DERI 20.01.2018

  🔴GOLF DIZELL URGJENT 1.6 RKS DERI 20.01.2018

  SHITET VETURA 5 SHPEJTESI 6 VITE NI PRONAR 4 GOMA "SAVA" PËR DIMER 5 SHPEJTESI SHUM I RUJTEN PA ASNI INVESTIN PA KORIZION REGJISTRIM KA 20.01.2018 Cd BATERI TRE 🚘👌 MUNDENI ME QU KU DUSH ME TESTU EDHE

  710 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 17:14
 • BMW X3 2.0XD

  BMW X3 2.0XD

  BMW X3 2.0 XDrive Manual/6-shpejtesi Viti I prodhimit :2005 Prejardhja nga Gjermania Për më shumë info : +377 45 500 196

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 16:25
 • Ford Focus 1.6TDCI. AUTOMATIK

  Ford Focus 1.6TDCI. AUTOMATIK

  Ford Focus 1.6TDCI. AUTOMATIK Klimatronik Automatik Tiptronik Tempomat Komanda ne vollan 2 qelsa RKS 9muj, rexhistrimi i pare ne ks

  5.300 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 16:15
 • Opel Signum 1.9 CDTI Automatik Viti 2008 Me dogan

  Opel Signum 1.9 CDTI Automatik Viti 2008 Me dogan

  Opel Signum 1.9 CDTI Automatik Viti 2008 Me dogan 044771777. 044139832

  5.500 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 16:15
 • Audi a3 2.0 tdi i sapo doganuar

  Audi a3 2.0 tdi i sapo doganuar

  Audi A3 2.0 tdi isap doganuar posedon klimatronik 6 shpejci abs air bag centrall kater gjama me rrym pasqyret me rrym rafio me cd fellga alumini goma te mira vetura esht ne gjendje te rregullt si mren

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 16:05
 • Fellne 16 coll per mercedes E kllas C kllas

  Fellne 16 coll per mercedes E kllas C kllas

  Fellne

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 14:15
 • fellne per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan 17 coll

  fellne per golf 5 6 7 pasat tauran tiguan 17 coll

  fellne

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 14:15
 • Fellne 16 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tauran

  Fellne 16 col per audi a3 a4 a6 golf 5 6 7 tauran

  Fellnet jan shum gjendje shum te mir

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 14:14
 • Peugeot 607 benzin automatic

  Peugeot 607 benzin automatic

  peugeot 607 automatic 3.0benzin nga zvicra +37745594601

  1.499 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 14:06
 • fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7

  fellne 18 col per audi a3 a4 a5 a6 a7 golf 5 6 7

  Fellnet jan te reja pa perdor

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 14:04
 • Audi A4

  Audi A4

  pronari par jam un ne ks Esht benzin 1.6 viti 2004 168.000 km te garantuara full opsjon

  4.600 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 10:28
 • Shes bicikllen

  Shes bicikllen

  Shes bicikllen ne gjendje shum te mir

  70 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 10:04
 • VW Passat 1999 motorr 1.9 TDI nga Gjermania

  VW Passat 1999 motorr 1.9 TDI nga Gjermania

  Shes Passat 1.9 TDI nga Gjermania vetura eshte ne Gjendje te rregullt ne motorr e menjaq vetem ne kariseri ka kapak ndryshk siq shihet ne foto motorri 1.9 TDI 110Ps Klim 4 x gjamat me rrym etje

  950 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 09:14
 • OPEL ASTRA COSMOPACKET

  OPEL ASTRA COSMOPACKET

  OPEL ASTRA COSMOPACKET DIESEL 1.9 MANUAL VITI 2006 DRITAT BI-XENON ME DOGAN TE PAGUAR KONTAKT: 049/550-888 049/456-000 Ferizaj Auto OSTRAL

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 09:05
 • PEUGEOT 307 2.0 HDI

  PEUGEOT 307 2.0 HDI

  PEUGEOT 307 2.0 HDI DIESEL AUTOMATIK VITI 2007 ME DOGAN TE PAGUAR KONTAKT: 049/550-888 049/456-000 Ferizaj Auto OSTRAL

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 09:04
 • OPEL ASTRA H 1.7 TD

  OPEL ASTRA H 1.7 TD

  OPEL ASTRA H 1.7 TD, Viti i prodhimit 2006, RKS deri 03.11.2018 Vetura eshte e importuar nga zvicrra me nje gjendje shume te mire si vizuele ashtu edhe mekanike. Opcionet – Klimatronik, Kontroll st

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 08:24
 • Blej vetura me qmim tregut

  Blej vetura me qmim tregut

  Blejm te gjitha llojet e veturav me qmim te arsyeshem deri 1500 euro vw mercedes opel bmw reno citroen peugeot etj. Dergonaj fotot ne viber +37744718624 ose +37744746335

  1.500 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 07:15
 • Fiat Sedici -06

  Fiat Sedici -06

  shes xhipin ne fjale,4x4 1.9 dizell me 129.000 te kaluara .eshte ne gjendje perfekte si ne motor ashtu edhe ne pamje te jashtme .me hargjime minimale 6 litra ne 100 km .mundesi ndrrimi me naj vetur tj

  2.200 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 03:24
 • shitet BMW 118 serie 1

  shitet BMW 118 serie 1

  shitet vetura ne gjendje te reegullt regjistrim deri ne 09.09 2017

  7.000 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 03:14
 • Timon

  Timon

  Shitet timoni per golf 5 viti 2008 ne gjendje perfekte

  60 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 02:04
 • Pjes per audi 100 te gjitha pjest ikam

  Pjes per audi 100 te gjitha pjest ikam

  shes pjes per audi 100, te gjitha pjest qe i posedojn ikam, te gjithat jan ne gjendje te rregull, ekam edhe ni menjaq te pasatit 2. kontaktoni ne keto numra, 044586641 ,

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 00:14
 • shitet krosi 125cc

  shitet krosi 125cc

  per me.shum kontact +viber 045 572 145 044 151630

  250 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 00:14
 • Golf disel

  Golf disel

  Ne gjendje shum te mir teknike 1.6 turbo disel matoriin eka shum t mir 1 muj denim Goma dimnit me fellne Konrakti ne viber

  550 €
  Ferizaj
  8 dhjetor 00:07
 • Gollf 7 1.6  2014

  Gollf 7 1.6 2014

  Shitet gollf 7 1.6 diesel Viti i prodhimit :2014 Regjistrim deri : 13.06.2018 Regjistrimi i par ne kosov : 16.06.2016 Me liber servisi Per me shum informata nr. 045 599 012

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 dhjetor 00:06
 • Fellne me goma

  Fellne me goma

  Shes fellne me goma ...fellnet 17 coll..gomat continental 225/55/R 17..m+s dimen ver..fellnet jan shum te rujtne pa as nje gervishje mat voglen ..sikur te reja..100% orixhinal..nga xhermania..gomat ka

  390 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 23:26
 • Goma per Dimer - Nga Zvicrra

  Goma per Dimer - Nga Zvicrra

  Shiten Gomat per Dimer Goodride SW608 195/65 R15 te ardhura nga Zvicrra. Viti i prodhimit 2016, vetem 3 muaj te perdorura.

  115 €
  Shtime
  7 dhjetor 23:24
 • 🔴URGJENT GOLF 1.6 SHUM I RUJTEN ME REGJISTRIM

  🔴URGJENT GOLF 1.6 SHUM I RUJTEN ME REGJISTRIM

  SHITET VETURA 5 SHPEJTESI 6 VITE NI PRONAR 4 GOMA "SAVA" PËR DIMER 5 SHPEJTESI SHUM I RUJTEN PA ASNI INVESTIN PA KORIZION REGJISTRIM KA DERI 20.01.2018 🚘👌 MUNDENI ME QU KU DUSH ME TESTU EDHE VE

  750 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 23:04
 • Opel Combo c 1.7 td

  Opel Combo c 1.7 td

  Shitet opel combo 1.7 td..viti prodhimit 07.2007..transmetuesi manual..km 211.000 te kaluara .pa dogane targa te huaja i ardhun nga zvicrra..ne gjendje shum te mire teknike dhe optike..qmimi 2400 eu .

  2.400 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 23:04
 • SHES GOLF IV DIESEL 1.9 TDI VITI 2004

  SHES GOLF IV DIESEL 1.9 TDI VITI 2004

  Shes golf 4 diesel 1.9 tdi me nje te kuqe viti prodhimit ne fund te vitit 2003 ne gjendje jashtzakonisht te mir me harxhime te vogla dhe i shtrenguar tip top vetura sapo ka ardhur nga jasht dhe posedo

  1.950 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 22:09
 • OPEL VECTRA URGJENT

  OPEL VECTRA URGJENT

  Shitet Opel Vectra 1.9 Fuqia Motorit: 150PS Karburanti: Nafte(Diesel) Viti i Prodhimit: 2007 Posedon: Klima, Tempomat, Esp. Goma te Rea te Dimrit Servisin e Kryer poashtu librin e Serviseve te meparsh

  3.600 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 22:09
 • iveco shitet urgjent

  iveco shitet urgjent

  shitet iveco urgjent ne gjendje te rregullt. viti i prodhimit 2002

  6.300 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 22:05
 • shitet fiat punto

  shitet fiat punto

  shes fiat punto 2002 me klim regjistrim deri muajin 04 .2018

  2.200 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 22:05
 • Mercedes Atego 815 viti 2005 i shkurt 5.10M

  Mercedes Atego 815 viti 2005 i shkurt 5.10M

  Mercedes atego 815 viti 2005 sapo ardhur nga norvegjia ne gjendje shum te mir gjatsia sanakut 5.10 m me ramp 1500 kg 265300km me libra servisi 6 shpejci bllokauja tempomat tip top

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 dhjetor 21:25
 • Kombi iveco dupllak ose ndrohet me vetur

  Kombi iveco dupllak ose ndrohet me vetur

  e shes kombin iveco dupllak viti 95 i regjistruar deri ne prill 2018 ne gjendje te mir, ndrrim i mundur me vetur nese me konvenon!

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 dhjetor 20:28
 • unikonzum na gjeni ne fb unikonzum auto dekor

  unikonzum na gjeni ne fb unikonzum auto dekor

  unikonzum na gjeni ne fb unikonzum auto dekor

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  7 dhjetor 20:26
 • Shitet smarti

  Shitet smarti

  Shitet smarti automatik tiptronik benxin 600 kibik viti 2002 ne gjendje te rregullt me rixhistrim 10 muj boj ndrrim me naj golf 4 bmw 320 audi a4 opell meriva pezho 307 qmimi 2500 ero

  2.500 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 20:05
 • Shiten felgat per bmw e36 delfin

  Shiten felgat per bmw e36 delfin

  Shiten felgat per bmw e36 delfin felgat jan pa goma vetem felgat ju mirpresim per kontakt ne ket numer dhe viber 044 274 001

  220 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 19:17
 • Goma 15

  Goma 15

  Shiten gomat per dimer vetem 2 muaj te perdoruar si te reja me fellne per opel dhe vw me 4 vrima 185/15 mundsi ndsrrimi e tel samsung apo ipohn 6

  230 €
  Ferizaj
  7 dhjetor 19:05