Durrës

Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 0 foto
  Diferencial reno dopio gome 2010
  Autopjese dhe paisje

  Diferencial reno dopio gome 2010

  Diferencial reno dopio gome 2010

  Durrës 11 korrik 16:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Katalig dukati, motorr 2.2 2008
  Autopjese dhe paisje

  Katalig dukati, motorr 2.2 2008

  Katalig dukati, motorr 2.2 2008

  Durrës 11 korrik 16:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sinjal te pasem dukati 2007-2010
  Autopjese dhe paisje

  Sinjal te pasem dukati 2007-2010

  Sinjal te pasem dukati 2007-2010

  Durrës 11 korrik 16:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DISQE DHE GOMA,,16 INC,,,AUDI A4,,A6,,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE DHE GOMA,,16 INC,,,AUDI A4,,A6,,,ORIGJINAL,,

  DISQE DHE GOMA 16 INC,,AUDI A4,,A6,,

  Durrës 11 korrik 11:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Benz 204-Golf 6
  Autopjese dhe paisje

  Benz 204-Golf 6

  Gjendja perfekt, Nuk kane gervishtje, Te ardhur nga gjermania,

  Durrës 10 korrik 19:56
  140 €
 • 0 foto
  DISQE dhe GOMA 18 INC,,,WOLSVANGEN,,ORIGJINAL,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA 18 INC,,,WOLSVANGEN,,ORIGJINAL,,,

  Disqe dhe goma 18 inc,,,Wolsvangen ,,ORGJINAL,,

  Durrës 10 korrik 13:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Golf 5 golf 6 golf 7
  Autopjese dhe paisje

  Golf 5 golf 6 golf 7

  Shitet buton esp origjinale e golfit 5/6/7 Audi a4.a3.a6 Seat

  Durrës 10 korrik 09:42
  25 €
 • 3 foto
  amortizator
  Autopjese dhe paisje

  amortizator

  amortizator fiat croma idea punto palio siena marea tipo tempra brava bravo prisma panda,lancia mus

  Durrës 10 korrik 09:12
  5.500 Lek
 • 5 foto
  Fener
  Autopjese dhe paisje

  Fener

  Fener Lancia Ypsilon Lancia Lybra Lancia Musa Ypsilon 2007 Lancia Thesis

  Durrës 10 korrik 09:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  radiator uji te rinj per makina italiane
  Autopjese dhe paisje

  radiator uji te rinj per makina italiane

  radiator uji per makina italiane te gjitha llojeve si fiat alfa romeo lancia .radiator per fiat punt

  Durrës 10 korrik 09:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pomp nafte
  Autopjese dhe paisje

  Pomp nafte

  pomp nafte per Lancia Thesis & Alfa 156 2.4 JTD

  Durrës 10 korrik 09:11
  280 €
 • 1 foto
  fener dhe stopa per lancia delta 2008-2011
  Autopjese dhe paisje

  fener dhe stopa per lancia delta 2008-2011

  fener me led dhe xenon per lancia delta 2008 stopat mraba komplet kiti

  Durrës 10 korrik 09:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  parafango lancia musa
  Autopjese dhe paisje

  parafango lancia musa

  parafango lacia musa

  Durrës 10 korrik 09:10
  8.000 Lek
 • 2 foto
  kit freksioni
  Autopjese dhe paisje

  kit freksioni

  kite freksionesh te rinj .valeo per makina italiane fiat lancia te te gjitha llojeve

  Durrës 10 korrik 09:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kilometrazh w203
  Autopjese dhe paisje

  Kilometrazh w203

  Nafte

  Durrës 10 korrik 04:38
  40 Lek
 • 2 foto
  DISQE 19 INC,,,ML 166,,,USA ,,,ORIGJINAL,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 INC,,,ML 166,,,USA ,,,ORIGJINAL,,,

  Disqe 19 inc,,ML,,166,,MADE IN USA,,,ORIGJINAL,,,

  Durrës 9 korrik 11:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  195/55/16 GoodYear
  Autopjese dhe paisje

  195/55/16 GoodYear

  Shiten 4 goma te markes GoodYear nr 195/55/16 ne gjendje perfekte. Gomat kan ardhur nga gjermania e

  Durrës 8 korrik 16:39
  16.000 Lek
 • 2 foto
  Bateri per makina
  Autopjese dhe paisje

  Bateri per makina

  Bateri 60 Ah 100Ah ne gjendje te mire

  Durrës 6 korrik 20:11
  50 €
 • 0 foto
  Pjes kembimi te parme iveco 2007-2013
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi te parme iveco 2007-2013

  Pjes kembimi te parme iveco 2007-2013

  Durrës 6 korrik 01:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fener dukati 2007-2010
  Autopjese dhe paisje

  Fener dukati 2007-2010

  Fener dukati 2007-2010

  Durrës 6 korrik 01:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Diferencial + balester iveco dopio gom 2000-2006
  Autopjese dhe paisje

  Diferencial + balester iveco dopio gom 2000-2006

  Diferencial + balester iveco dopio gom 2000-2006

  Durrës 6 korrik 01:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Testata iveco te ndryshme
  Autopjese dhe paisje

  Testata iveco te ndryshme

  Testata iveco te ndryshme

  Durrës 6 korrik 01:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Armotizator te parme dukati
  Autopjese dhe paisje

  Armotizator te parme dukati

  Armotizator te parme dukati

  Durrës 6 korrik 01:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Grupe timoni iveco
  Autopjese dhe paisje

  Grupe timoni iveco

  Grupe timoni iveco

  Durrës 6 korrik 01:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Maskarin iveco + fener 2000-2005
  Autopjese dhe paisje

  Maskarin iveco + fener 2000-2005

  Maskarin iveco + fener 2000-2005

  Durrës 6 korrik 01:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ure e parme iveco me shtanga
  Autopjese dhe paisje

  Ure e parme iveco me shtanga

  Ure e parme iveco me shtanga

  Durrës 6 korrik 01:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dopio gabin iveco 92-98
  Autopjese dhe paisje

  Dopio gabin iveco 92-98

  Dopio gabin iveco 92-98

  Durrës 6 korrik 01:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Diferencial + balester iveco tek gom viti 2007-201
  Autopjese dhe paisje

  Diferencial + balester iveco tek gom viti 2007-201

  Diferencial + balester iveco tek gom viti 2007-2010

  Durrës 6 korrik 01:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pasqyra iveco tipi i ri
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyra iveco tipi i ri

  Pasqyra iveco tipi i ri

  Durrës 6 korrik 01:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fener dukati
  Autopjese dhe paisje

  Fener dukati

  Fener dukati

  Durrës 6 korrik 01:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese kembimi dukati 94-2000
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi dukati 94-2000

  Pjese kembimi dukati 94-2000

  Durrës 6 korrik 01:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dopio gabin iveco 2007-2013
  Autopjese dhe paisje

  Dopio gabin iveco 2007-2013

  Dopio gabin iveco 2007-2013

  Durrës 6 korrik 01:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr volsvagen tip i vjeter, 6 pistona
  Autopjese dhe paisje

  Motorr volsvagen tip i vjeter, 6 pistona

  Motorr volsvagen tip i vjeter, 6 pistona

  Durrës 6 korrik 01:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr dukati 2.2 viti 2008 nga italia
  Autopjese dhe paisje

  Motorr dukati 2.2 viti 2008 nga italia

  Motorr dukati 2.2 viti 2008 nga italia

  Durrës 6 korrik 01:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr dukati 2.3 viti 2010
  Autopjese dhe paisje

  Motorr dukati 2.3 viti 2010

  Motorr dukati 2.3, viti 2010

  Durrës 6 korrik 01:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr dukati 1.9
  Autopjese dhe paisje

  Motorr dukati 1.9

  Motorr dukati 1.9

  Durrës 6 korrik 01:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr reno 1.9 2005
  Autopjese dhe paisje

  Motorr reno 1.9 2005

  Motorr reno 1.9 2005

  Durrës 6 korrik 01:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr plus cambio dukati 1.9 , viti 2005
  Autopjese dhe paisje

  Motorr plus cambio dukati 1.9 , viti 2005

  Motorr plus cambio dukati 1.9 , viti 2005

  Durrës 6 korrik 01:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr iveco
  Autopjese dhe paisje

  Motorr iveco

  Motorr iveco 2.8, jo elektrik

  Durrës 6 korrik 01:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr dukati
  Autopjese dhe paisje

  Motorr dukati

  Motorr dukati 2.5 i thjesht viti 1997

  Durrës 6 korrik 01:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr iveco
  Autopjese dhe paisje

  Motorr iveco

  Motorr iveco 2.8 viti 1998

  Durrës 6 korrik 00:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr iveco
  Autopjese dhe paisje

  Motorr iveco

  Motorr iveco i thjesht

  Durrës 6 korrik 00:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Disqe per golf 4

  shiten disqe alumini me gjith goma 40 perqin per golf 4 te pa perdorur ne shqiperi kan ardhur nga z

  Durrës 5 korrik 21:48
  150 €
 • 4 foto
  Shitet turbo per golf 5 2.0
  Autopjese dhe paisje

  Shitet turbo per golf 5 2.0

  Turbo esht ne gjendje perfekte dhe esht si e re

  Durrës 5 korrik 19:32
  150 €
 • 2 foto
  Disqe R15
  Autopjese dhe paisje

  Disqe R15

  Shiten disqe 15 , jan perdorur me par pwr skoda fabia

  Durrës 5 korrik 09:01
  70 €
 • 0 foto
  Stop e class w211
  Autopjese dhe paisje

  Stop e class w211

  Stop e class 211 i paster pa gervishtje Cmimi i diskutushem

  Durrës 4 korrik 14:47
  6.500 Lek
 • 0 foto
  Disqe audi golf 18.
  Autopjese dhe paisje

  Disqe audi golf 18.

  Shitet disqe audit 18..i bejn edhe golfit 5 audi a3.a4.a5.a6

  Durrës 4 korrik 14:47
  350 €
 • 1 foto
  Shiten disqe MERCEDES CLS , AMG rreze 19
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disqe MERCEDES CLS , AMG rreze 19

  Shiten 4 disqi per Mercedes per CLS gjendje super te Mir me 4 goma me rreze 19

  Durrës 4 korrik 13:20
  350 €
 • 0 foto
  Motorr iveco
  Autopjese dhe paisje

  Motorr iveco

  Motorrr iveco 2.3 nga italia, viti 2000-2006

  Durrës 4 korrik 09:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese kembimi iveco
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi iveco

  Motorr iveco 2.8 viti 2002

  Durrës 4 korrik 09:39
  Me Marrveshje