Durrës

Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 8 foto
  Disqe dhe goma te te gjitha llojeve
  Autopjese dhe paisje

  Disqe dhe goma te te gjitha llojeve

  Shesim dhe blejme disqe origjinale...cls,S,ml,x5,x6,golf,passat,a4.a5,a6,a7,a8 etj etj dauti garage

  Durrës 15 gusht 18:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten 4 goma thuajse te reja
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 goma thuajse te reja

  Shiten 4 goma shume te mira 225/ 45 R 17

  Durrës 15 gusht 17:19
  200.000 Lek
 • 1 foto
  Shiten 4 goma dhe 4 disqi audi
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 goma dhe 4 disqi audi

  Shiten 4 goma me 4 disqe audi ne gjendje te mire 225/55 R 17 Climi diskutushem

  Durrës 15 gusht 17:19
  150 €
 • 1 foto
  Shiten 2 goma pothuajse te reja
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 2 goma pothuajse te reja

  Shiten 2 goma shume te mira 225/45 R 17

  Durrës 15 gusht 17:11
  80 €
 • 5 foto
  Kamio + kit friksioni audi a2 1.4 nafte 2001
  Autopjese dhe paisje

  Kamio + kit friksioni audi a2 1.4 nafte 2001

  Freksioni ne gjendje sh te mir dhe kamoi gjendje pune te ardhura nga italia freksioni combline i shk

  Durrës 14 gusht 22:29
  220 Lek
 • 0 foto
  Shiten 4 disqe Ford R16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 disqe Ford R16

  Shiten 4 disqe Ford R16

  Durrës 14 gusht 21:37
  130 Lek
 • 1 foto
  4Disqe+Goma Mercedes Benz
  Autopjese dhe paisje

  4Disqe+Goma Mercedes Benz

  4Disqe+Goma origjinal Mercedes Benz universal 235/55/17 gjendja shume te paster asnje gervishje dhe

  Durrës 14 gusht 09:46
  300 €
 • 1 foto
  4Goma 245/40/18 Pirelli
  Autopjese dhe paisje

  4Goma 245/40/18 Pirelli

  4Goma 245/40/18 dimri 95% te reja Pirelli

  Durrës 14 gusht 09:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4Disqe+Goma BMW R18
  Autopjese dhe paisje

  4Disqe+Goma BMW R18

  4Disqe+Goma BMW 255/55/18

  Durrës 14 gusht 09:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe+Goma Audi R17 Q3 Q5
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+Goma Audi R17 Q3 Q5

  4Disqe+Goma Audi 235/65/17 Disqet shume te paster dhe gomat 95%

  Durrës 14 gusht 09:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Stopa Mercedes S W221
  Autopjese dhe paisje

  Stopa Mercedes S W221

  Stopa S W221 Viti 2006-2009

  Durrës 14 gusht 09:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4Disqe+Goma Audi R16
  Autopjese dhe paisje

  4Disqe+Goma Audi R16

  4Disqe+Goma Audi R16

  Durrës 14 gusht 09:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  4Disqe+Goma Mercedes ML R18
  Autopjese dhe paisje

  4Disqe+Goma Mercedes ML R18

  4Disqe+Goma Mercedes 255/55/18 90% GOMA, disqet asnje gervishje

  Durrës 14 gusht 09:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Japan Auto Landi Durres
  Autopjese dhe paisje

  Japan Auto Landi Durres

  Japan Auto Landi do te gjeni cdo pies te re ,te makinave Japoneze .Adresa te 2 Eldat ne Kenet.

  Durrës 14 gusht 08:52
  1 €
 • 1 foto
  DISQE BMW X5 19 inc ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BMW X5 19 inc ORIGJINAL

  DISQE DHE GOMA TE PERDORURA per BMV X5 nr i gomave 255,50,19,,dhe 285,45,19,,,

  Durrës 13 gusht 21:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Disqe+Goma Mercedes Benz 205/55R16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe+Goma Mercedes Benz 205/55R16

  Shiten 4 disqe origjinal Mercedes Benz me goma 100% te reja nr. 205/55/R16 DUNLOP M+S te blera ne Gj

  Durrës 13 gusht 08:15
  250 €
 • 1 foto
  Disqe me goma amg origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe me goma amg origjinal

  Shes disqe bashk me goma dy te gjere dhe 2 te ngusht 245/45R19---275/40R19

  Durrës 12 gusht 18:03
  500 €
 • 3 foto
  DISQE ME GOMA.  R /16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ME GOMA. R /16

  Disqe + goma per Mercedes R/16. Cmimi 150 euro. Gjithashtu edhe pjese te tjera per makina te ndryshm

  Durrës 12 gusht 09:54
  150 €
 • 3 foto
  Disqe +goma Audi R/18
  Autopjese dhe paisje

  Disqe +goma Audi R/18

  Disqe me goma per audi R/18. Cmimi 220 euro. Disqet 150 euro, Gomat 100 euro

  Durrës 12 gusht 09:54
  220 €
 • 3 foto
  Bokse Bmw 320 m-sport e46
  Autopjese dhe paisje

  Bokse Bmw 320 m-sport e46

  Bokse origjinale per Bmw E46 m-sport. 4 bokset e dyerve dhe 2 dokset e vegjel qe rregullojne zerin.

  Durrës 12 gusht 09:54
  60 Lek
 • 3 foto
  Shiten 195/50/16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 195/50/16

  Shiten komplet

  Durrës 12 gusht 09:54
  250 €
 • 1 foto
  DISQE ME GOMA R /17 PER GOLF 5
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ME GOMA R /17 PER GOLF 5

  Disqe me goma per Golf 5, Gomat 50%

  Durrës 12 gusht 09:41
  300 €
 • 5 foto
  PJESE KEMBIMI & SHERBIM ME KARROTREC 24H
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI & SHERBIM ME KARROTREC 24H

  BLEJ CDO LLOJ MAKINE PER PJESE KEMBIMI, Shiten te gjithe pjeset e Mercedes E320 automatik, amortizat

  Durrës 12 gusht 09:41
  1 €
 • 2 foto
  TIMON +AIRBAG  AUDI A3
  Autopjese dhe paisje

  TIMON +AIRBAG AUDI A3

  Timon me airbag per audi A3. Cmimi 130 euro. Timoni 50 euro, Airbag 100 euro.

  Durrës 12 gusht 09:33
  130 €
 • 9 foto
  Shiten 2 kupa inoxi per autobuze ose kamione.
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 2 kupa inoxi per autobuze ose kamione.

  Shiten 2 kupa inoxi te pa perdorura fare jane te ardhura nga anglia shume te pastra plus kacaviden p

  Durrës 11 gusht 21:52
  85 Lek
 • 1 foto
  DISQE 20 INC,,, AUDI,,,,A5,,A6,,,A8,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,, AUDI,,,,A5,,A6,,,A8,,ORIGJINAL,,

  Disqe 20 inc,,,AUDI,,,ORIGJINAL,,,

  Durrës 11 gusht 11:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten disqe me gjith goma
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disqe me gjith goma

  Shiten disqe me gjith goma

  Durrës 10 gusht 17:07
  180 Lek
 • 3 foto
  KASETOFON MEDION CD/RADIO/MP3/USB/MMC
  Autopjese dhe paisje

  KASETOFON MEDION CD/RADIO/MP3/USB/MMC

  Kasetofon Origjinal MEDION. CD , Radio , MP3 , USB , Kart Memorje.

  Durrës 10 gusht 17:00
  20 Lek
 • 1 foto
  KASETOFON "KENWOOD KDC-4080R" CD MP3 PLAYER
  Autopjese dhe paisje

  KASETOFON "KENWOOD KDC-4080R" CD MP3 PLAYER

  CD MP3 40Wx4

  Durrës 10 gusht 16:59
  20 Lek
 • 0 foto
  Radio CD (Kasetofon) BMW - E61 (seria5 2008 2010)
  Autopjese dhe paisje

  Radio CD (Kasetofon) BMW - E61 (seria5 2008 2010)

  Kasetofoni Ne gjendje pune 100% 0695524932

  Durrës 8 gusht 20:38
  200 €
 • 0 foto
  DISQE dhe GOMA20 INC,,ML 166,,VITI 2015,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA20 INC,,ML 166,,VITI 2015,,ORIGJINAL

  Disqe dhe Goma 20 inc,,ML,,kodi 166,,viti 2015,,Mercedes Benz,,ORIGJINAL,,,,

  Durrës 8 gusht 19:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Disqe alumini 19 me goma audi vw
  Autopjese dhe paisje

  Disqe alumini 19 me goma audi vw

  Disqe alumini me goma 19 Audi s-line qe i shkojn dhe vw dhe benzit cmimi 700 milek

  Durrës 8 gusht 14:55
  700 Lek
 • 5 foto
  Disqe alumini 16
  Autopjese dhe paisje

  Disqe alumini 16

  Shiten 4 disqe alumini fordi 16 shum te paster me gjith goma 195/45/16 gomat Continental...Tel 06978

  Durrës 7 gusht 16:59
  250 €
 • 3 foto
  Shiten 4 goma continental
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 4 goma continental

  Shiten 4 goma continental 175/65/14 me gjith disqe goma 90%...Tel 0697844222

  Durrës 7 gusht 16:58
  120 €
 • 0 foto
  Shiten stopa mbrapa per wv lupo
  Autopjese dhe paisje

  Shiten stopa mbrapa per wv lupo

  Stopat jan perfekt, si te rinj pa asnje lloj gervishtje... 50 mij lek copa... jan 2 stopa (100mij l

  Durrës 7 gusht 08:20
  100 Lek
 • 2 foto
  Xham origjinal vw passat
  Autopjese dhe paisje

  Xham origjinal vw passat

  Shitet ose nderrohet xham origjinal për VW passat viti 2004, xhami është i ri saint gobain security(

  Durrës 5 gusht 18:59
  17.500 Lek
 • 3 foto
  Goma fugoni OCASION
  Autopjese dhe paisje

  Goma fugoni OCASION

  Goma fugoni

  Durrës 5 gusht 17:35
  100 €
 • 1 foto
  Bmw seria 5 modeli e39
  Autopjese dhe paisje

  Bmw seria 5 modeli e39

  Shiten fener dhe stopa bmw seria 5 e39 Jan te paster stopa dhe si fener me lupa dhe rrath, Cmim i

  Durrës 5 gusht 11:54
  150 Lek
 • 0 foto
  Shiten disqe 17 C klas w204
  Autopjese dhe paisje

  Shiten disqe 17 C klas w204

  Shiten disqet pr c klas w204 2 te ngusht 2 te gjer orgjinal. Njeri disk esht i thyer! 2 disqe jan me

  Durrës 5 gusht 11:26
  150 €
 • 1 foto
  DISQE 18 INC,,,AUDI ,,,BENZ,,,WOLSVANGEN,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18 INC,,,AUDI ,,,BENZ,,,WOLSVANGEN,,,

  Disqe 18 inc,,Audi ,,,Benz,,,Wolsvangen,,,,,

  Durrës 4 gusht 17:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Led H7
  Autopjese dhe paisje

  Led H7

  35W/bulb for single beam. 40W/bulb for dual beam 12V dhe 24V 12000Lm 50000 or pune Garanci

  Durrës 4 gusht 14:18
  5.500 Lek
 • 0 foto
  Për volswagen
  Autopjese dhe paisje

  Për volswagen

  Shiten amortizuar mbrapa për golf 4

  Durrës 4 gusht 09:04
  100 Lek
 • 1 foto
  Parakolp E-class w-211
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp E-class w-211

  Shitet parakolp E-class w-211

  Durrës 3 gusht 22:00
  100 €
 • 0 foto
  Shiten ferrota benz s class 2003
  Autopjese dhe paisje

  Shiten ferrota benz s class 2003

  Shes Ferrota rexhine cmim i diskutushem

  Durrës 3 gusht 20:26
  1 Lek
 • 0 foto
  Kam nje kambio automatike per benz 220
  Autopjese dhe paisje

  Kam nje kambio automatike per benz 220

  Kam nje kambio automatike kompletume per benz 220 1991 nafte per shdo thon info merni ne tel 0683165

  Durrës 3 gusht 18:16
  1 €
 • 4 foto
  Goma 215 55 18
  Autopjese dhe paisje

  Goma 215 55 18

  Shiten Goma te ardhura nga gjermania 3 jan 215 55 18, 1 esht 225 55 18

  Durrës 3 gusht 16:08
  120 €
 • 0 foto
  Disqe 18 AMG dhe me goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 18 AMG dhe me goma

  Shiten 4 disqe 18 AMG se bashku me gomat

  Durrës 2 gusht 14:54
  300 €
 • 2 foto
  Disqe 17 RC Design super cilesi
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17 RC Design super cilesi

  Shiten disqe 17 inch me 4 dadicek RC Design super marke per ato qe i njohin. Disqet shoqerohen me d

  Durrës 2 gusht 14:20
  290 €
 • 3 foto
  Continental 255/45/18
  Autopjese dhe paisje

  Continental 255/45/18

  Shitet nje cift gomash 255/45/18 te markes continental. Gomat kan ardhur nga gjermania. Gomat jan p

  Durrës 1 gusht 14:13
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Kompresor C200 kondicioneri 2002 150euro
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor C200 kondicioneri 2002 150euro

  Kompresor kondicioneri per benc ne gjendje shume te mire pune.Cmimi sh i lir 150euro diskutueshem.Me

  Durrës 1 gusht 12:42
  150 €