Durrës

Autopjese dhe paisje në shitje në Durrës

 • 0 foto
  Disqe 18 AMG dhe me goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 18 AMG dhe me goma

  Shiten 4 disqe 18 AMG se bashku me gomat

  Durrës 2 gusht 14:54
  300 €
 • 2 foto
  Disqe 17 RC Design super cilesi
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17 RC Design super cilesi

  Shiten disqe 17 inch me 4 dadicek RC Design super marke per ato qe i njohin. Disqet shoqerohen me d

  Durrës 2 gusht 14:20
  290 €
 • 3 foto
  Continental 255/45/18
  Autopjese dhe paisje

  Continental 255/45/18

  Shitet nje cift gomash 255/45/18 te markes continental. Gomat kan ardhur nga gjermania. Gomat jan p

  Durrës 1 gusht 14:13
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Kompresor C200 kondicioneri 2002 150euro
  Autopjese dhe paisje

  Kompresor C200 kondicioneri 2002 150euro

  Kompresor kondicioneri per benc ne gjendje shume te mire pune.Cmimi sh i lir 150euro diskutueshem.Me

  Durrës 1 gusht 12:42
  150 €
 • 3 foto
  Shitet Tahograf Iveco
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Tahograf Iveco

  Shitet Tahograf Iveco

  Durrës 1 gusht 08:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet kamio automat Volkswagen dhe Vito
  Autopjese dhe paisje

  Shitet kamio automat Volkswagen dhe Vito

  Shitet kamio automat Volkswagen T5 dhe kamio automat Vito

  Durrës 1 gusht 08:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  TV DVD per vetura furgona
  Autopjese dhe paisje

  TV DVD per vetura furgona

  Shiten 2 TV 1 DVD 1 aplifik Jan te nji marke te gjitha MAJECTIK DVD ka nevoj per pastrrim se

  Durrës 31 korrik 20:49
  100 Lek
 • 1 foto
  Bateri
  Autopjese dhe paisje

  Bateri

  Shitet bateri 1 vit e perdorur e ardhur nga Germany 12V 56ah S3 Ne gjendje perfekte

  Durrës 31 korrik 17:25
  5.000 Lek
 • 3 foto
  DISQE 18INC,,8.5,,9.5,,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 18INC,,8.5,,9.5,,MERCEDES BENZ,,ORIGJINAL,,

  Disqe 18 inc,,8.5,,9.5,,,Mercedes Benz,,ORIGJINAL,,

  Durrës 31 korrik 14:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes alfa 147 1.9 naft jtd
  Autopjese dhe paisje

  Pjes alfa 147 1.9 naft jtd

  Shes pjes per alfa 147 jtd viti 2002...motorr kamjo ngjendje pune navi origjinal sensor presioni sen

  Durrës 31 korrik 13:32
  1 Lek
 • 1 foto
  DISQE 19 INC,,,8.5,,9.5,,BENZ,,KODI 221,,ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 19 INC,,,8.5,,9.5,,BENZ,,KODI 221,,ORIGJINAL

  Disqe 19 inc,,,8.5,,9.5,,MERCEDES BENZ,,KODI 221,,ORIGJINAL,,,

  Durrës 31 korrik 09:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disje te kromume nr 20
  Autopjese dhe paisje

  Disje te kromume nr 20

  Shes disje 20 te kromume ose ndrohen me disje bmv 530

  Durrës 30 korrik 12:01
  700 €
 • 1 foto
  DISQE dhe GOMA 18 INC,,,ALFA ROMEO,,,ORIGJINAL,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA 18 INC,,,ALFA ROMEO,,,ORIGJINAL,,,

  DISQE DHE GOMA TE PERDORUR ,,18 INC,,,ALFA ROMEO,,,ORIGJINAL,,,

  Durrës 30 korrik 11:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KAMBJO AUTOMATIKE AUDI A 4 Viti 2010
  Autopjese dhe paisje

  KAMBJO AUTOMATIKE AUDI A 4 Viti 2010

  Kambjo eshte ne gjende perfekt me pak km

  Durrës 30 korrik 11:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  KAMBJO AUTOMATIKE AUDI A 4 Viti 2010
  Autopjese dhe paisje

  KAMBJO AUTOMATIKE AUDI A 4 Viti 2010

  Kambjo eshte ne gjende perfekt me pak km

  Durrës 30 korrik 11:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Parakolp Benz w203 +feneret e mjergulles
  Autopjese dhe paisje

  Parakolp Benz w203 +feneret e mjergulles

  Parakolp w203 bashke me feneret e mjergulles gjendje perfekte .Cmimi i diskutueshem.

  Durrës 29 korrik 09:06
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Disje Goma Per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Disje Goma Per Bmw

  Shiten disje bashke me goma per bmw 255/35/18 Gomat jan te ardhura nga gjermania 95% Gjendje,,,

  Durrës 27 korrik 12:40
  400 €
 • 1 foto
  DISQE dhe GOMA,,,18 INC,,,AUDI,,,A4,,A5,,A6,,A7,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA,,,18 INC,,,AUDI,,,A4,,A5,,A6,,A7,,

  Disqe dhe goma ,,18 inc,,,AUDI ,,,ORIGJINAL,,,,

  Durrës 22 korrik 17:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE dhe GOMA,,17INC,,7.5,,8.5,,MERCEDES BENZ,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA,,17INC,,7.5,,8.5,,MERCEDES BENZ,,

  Disqe dhe goma,,17 inc,,7.5,,8.5,,MERCEDES BENZ,,viti 2013,,ORIGJINAL,,

  Durrës 22 korrik 17:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PJESE KEMBIMI TE PERDORURA PER MAK TE NDRYSHME
  Autopjese dhe paisje

  PJESE KEMBIMI TE PERDORURA PER MAK TE NDRYSHME

  FORD TRANSIT 2.0 TDCI ,OPEL ZAFIRA 1.8 BENZIN ,CITROEN XARA 2.0 NAFT ,FIAT MULTIPLA 1.9 VITI 08,FIAT

  Durrës 22 korrik 12:38
  683.417.150 Lek
 • 0 foto
  Disqe 17 + gomat 245/45/17
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 17 + gomat 245/45/17

  Disqe 17 + gomat 245/45/17 Mercede-Benz

  Durrës 22 korrik 11:26
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Rav 4-2016
  Autopjese dhe paisje

  Rav 4-2016

  XHAMIN E DERES SE BAGAZHIT+AMORTIZATORET +SINJALET +KAMEREN.

  Durrës 22 korrik 09:15
  1 Lek
 • 1 foto
  Disqe Audi s line
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Audi s line

  Shitet disqe audi s line bejn edhe per golf Audi a3 Audi a4 Audi a5 Audi a6 Audi a8 Audi s line Gti

  Durrës 21 korrik 21:34
  250 €
 • 3 foto
  Shes pjese per wolksvagen kaddy
  Autopjese dhe paisje

  Shes pjese per wolksvagen kaddy

  Shesim pjese per wolkswagen kaddi bejme dhe montimin e tyre si dhe blejme wolkswagen te karamboluar

  Durrës 21 korrik 16:05
  1.400 €
 • 0 foto
  ndrohen
  Autopjese dhe paisje

  ndrohen

  ndrohen disqe 16 benci me gjith goma disqet jan shum te paster ndrrohen me disqe 17 +/\' diferencen

  Durrës 21 korrik 09:04
  1 €
 • 0 foto
  GPS i avancuar për makina
  Autopjese dhe paisje

  GPS i avancuar për makina

  GPS paisje për përcjellje të automjeteve të ndryshme 24h përmes telefonit smart dhe kompjuterit. Pai

  Durrës 20 korrik 19:44
  100 €
 • 2 foto
  Ndrroj disje 16.me 17. Plus diferncen
  Autopjese dhe paisje

  Ndrroj disje 16.me 17. Plus diferncen

  Ndrroj disjet 16.me disje 17. Te jen model 212 mercedes Disjet jan me gjith goma sapo kan arllun ng

  Durrës 20 korrik 18:45
  1 €
 • 3 foto
  Shiten 195/50/16
  Autopjese dhe paisje

  Shiten 195/50/16

  Shiten komplet

  Durrës 20 korrik 13:51
  350 €
 • 5 foto
  Paisje lavazhi
  Autopjese dhe paisje

  Paisje lavazhi

  Shitet 1 lavazh (i kompletuar me zorren dhe steken,3 fazorsh dhe me fuqi 170 bar) Shitet nje fresibe

  Durrës 20 korrik 11:43
  2.500 €
 • 3 foto
  kompresor
  Autopjese dhe paisje

  kompresor

  ..Kompresor kondicjoneri -- Audi a 5.a..4 ..Golf.5.6...Pasat cc Tuareg ..sharan ...

  Durrës 19 korrik 19:41
  140 Lek
 • 1 foto
  Disqe dhe goma
  Autopjese dhe paisje

  Disqe dhe goma

  Komplet disqesh 16” bashke me goma per Seat . Super gjendje .

  Durrës 19 korrik 15:47
  200 €
 • 6 foto
  Kerkoj çentralino per Kia Rio 1.5 CRDi e 2008-2009
  Autopjese dhe paisje

  Kerkoj çentralino per Kia Rio 1.5 CRDi e 2008-2009

  Kia Rio 1.5 CRDI

  Durrës 19 korrik 11:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet motorr opel corsa nafte 1.4 viti 2000
  Autopjese dhe paisje

  Shitet motorr opel corsa nafte 1.4 viti 2000

  Shitet motorr opel corsa viti 2000 nafte .1.4 ne gjendje te mire megjith pompe nafte me injatoret dh

  Durrës 17 korrik 21:09
  30.000 Lek
 • 1 foto
  ndrroj disqe 16
  Autopjese dhe paisje

  ndrroj disqe 16

  ndrroj disqet 16 me gjith goma me nje pal 17 +/- diferencen

  Durrës 16 korrik 19:54
  1 €
 • 1 foto
  Ndrroj disqe 16
  Autopjese dhe paisje

  Ndrroj disqe 16

  ndrroj disqet 16 me gjith goma me nje pal 17 +/- diferencen

  Durrës 16 korrik 19:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndrroj disqe 16
  Autopjese dhe paisje

  Ndrroj disqe 16

  ndrroj disqet 16 me gjith goma me nje pal 17 +/- diferencen

  Durrës 16 korrik 19:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kok marrshi golfi 5 dhe 6
  Autopjese dhe paisje

  Kok marrshi golfi 5 dhe 6

  Kok marrshi golfi 5 dhe 6 GTI ere ne qese ___________________________________________  BANESA, DHOM

  Durrës 16 korrik 11:55
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Zgara alumini
  Autopjese dhe paisje

  Zgara alumini

  Shiten zgara alumini universale

  Durrës 16 korrik 10:26
  50 Lek
 • 1 foto
  DISQE dhe GOMA,,,,18 INC,,,PAJERO SPORT,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE dhe GOMA,,,,18 INC,,,PAJERO SPORT,,,

  DISQE DHE GOMA TE PERDORUR 18 INC,,ORIGJINAL,,,

  Durrës 16 korrik 09:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Motorr dukati
  Autopjese dhe paisje

  Motorr dukati

  Motorr dukati 2.3 viti 2010

  Durrës 16 korrik 00:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese kembimi dukati 2001-2005
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi dukati 2001-2005

  Pjese kembimi dukati 2001-2005

  Durrës 16 korrik 00:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  GOMA NR 18. 100 euro 235/50/R18
  Autopjese dhe paisje

  GOMA NR 18. 100 euro 235/50/R18

  Jane te 4 njelloj.Ne gjendje shume te mire.Jane te vitit 2015 . Te ardhura nga gjermania.Cmim I padi

  Durrës 15 korrik 18:08
  100 €
 • 3 foto
  DISQE 20 INC,,,8.5,,9.5,,,KODI 222,,MERCEDES BENZ,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 20 INC,,,8.5,,9.5,,,KODI 222,,MERCEDES BENZ,

  Disqe 20 inc,,8.5,,9.5,,KODI 222,,,Mercedes Benz,,, MADE IN GERMANY,,,

  Durrës 15 korrik 10:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Goma me disqe 17 inch
  Autopjese dhe paisje

  Goma me disqe 17 inch

  Disqe 17 inch me goma 90% te reja 245/45 R17 Pirelli

  Durrës 12 korrik 11:06
  350 €
 • 1 foto
  DISQE 21 INC,,,PORSHE,,CAYENNE,,,AUDI Q7,,,
  Autopjese dhe paisje

  DISQE 21 INC,,,PORSHE,,CAYENNE,,,AUDI Q7,,,

  Disqe 22 inc,,PORSHE CAYENNE,,,AUDI Q7,,,ne gjendje te shkelqyer,,,

  Durrës 12 korrik 10:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma R15
  Autopjese dhe paisje

  Goma R15

  Shiten 2 gama te reja bashk me disqet 195/65 R15

  Durrës 12 korrik 09:48
  100 Lek
 • 0 foto
  Pjese kembimi reno
  Autopjese dhe paisje

  Pjese kembimi reno

  Pjese kembimi reno

  Durrës 11 korrik 16:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pasqyra iveco + fener 2007-2010
  Autopjese dhe paisje

  Pasqyra iveco + fener 2007-2010

  Pasqyra iveco + fener 2007-2010

  Durrës 11 korrik 16:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ura te parme iveco
  Autopjese dhe paisje

  Ura te parme iveco

  Ura te parme iveco

  Durrës 11 korrik 16:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjes kembimi dukati 2007-2013
  Autopjese dhe paisje

  Pjes kembimi dukati 2007-2013

  Pjes kembimi dukati 2007-2013

  Durrës 11 korrik 16:07
  Me Marrveshje