Autopjese dhe paisje në shitje në Vushtrri

 • 0 foto
  Goma 15 ( 195.65.15 )
  Autopjese dhe paisje

  Goma 15 ( 195.65.15 )

  Goma te veres 195 / 65 / 15 viti i prodhimit 2017 Gjendje shum tmir thujse te reja Per me shum info

  Vushtrri 26 maj 13:51
  90 €
 • 3 foto
  Bllokues Timoni, kunder vjedhjes !
  Autopjese dhe paisje

  Bllokues Timoni, kunder vjedhjes !

  Pershendetje, Shes bllokuesin e timonit/vollanit e cila eshte nga Celiku I dedikuar kunder vjedhjes.

  Vushtrri 26 maj 11:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fellne 20 inch Originale për BMW X6-X5 Goma Reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Originale për BMW X6-X5 Goma Reja

  Fellne 20 inch Originale për BMW X6-X5 Goma Reja viber +37744 52 52 66

  Vushtrri 26 maj 09:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fellne 20 inch BMW GT BMW 730 me Goma Reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch BMW GT BMW 730 me Goma Reja

  Fellne 20 inch Për BMW GT BMW 730 BMW 530 me Goma te Reja 245.40.20 275.35.20

  Vushtrri 26 maj 09:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Fellne Originale Audi A8-A7-A6-A5 Goma Reja
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne Originale Audi A8-A7-A6-A5 Goma Reja

  Shes Fellne Originale Audi A8-A7-A6-A5 Goma Reja 255.35.20 Viber +38344 52 52 66

  Vushtrri 26 maj 09:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes Fellne 19 inch per Audi A8-A7-A6-A5 me goma
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne 19 inch per Audi A8-A7-A6-A5 me goma

  Shes Fellne 19 inch per Audi A8-A7-A6-A5 me goma Originale viber +37744 52 52 66 facebok Auto Fell

  Vushtrri 26 maj 09:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  New Model Fellne 18 inch Audi A3-A4-A5-A6-A7-A8
  Autopjese dhe paisje

  New Model Fellne 18 inch Audi A3-A4-A5-A6-A7-A8

  Fellne 18 inch Audi me Goma te Reja Komforser 245.40.18 / 245.45.18

  Vushtrri 25 maj 10:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 20 inch Audi 2018 Audi A8-A7-A6 Goma Reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 20 inch Audi 2018 Audi A8-A7-A6 Goma Reja

  New Modeli 2018 Krisal Shiten Fellne 20 inch Për Audi A8-A7-A6 Matric 2018 Me Goma te Reja SAFFIRO

  Vushtrri 25 maj 10:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 17 inch 2018 Golf 5-6-7 Passat Touran
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 inch 2018 Golf 5-6-7 Passat Touran

  Shiten fellnet 17 inch me Goms te Reja 225.45.17

  Vushtrri 22 maj 09:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  auto servis 4x4 wd jeep vushtri
  Autopjese dhe paisje

  auto servis 4x4 wd jeep vushtri

  auto servis auto pjes 4x4 wd jeep vushtrri pjes per jeep nissan mitsubishi toyota honda honday san

  Vushtrri 22 maj 02:00
  1 €
 • 2 foto
  Amortizera per bmw 1
  Autopjese dhe paisje

  Amortizera per bmw 1

  2 amortizera gasni te parët per Bmw 1

  Vushtrri 21 maj 16:29
  110 €
 • 4 foto
  Shes fellne numer 16
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellne numer 16

  Shes fellnet 16 me goma tdimrin ngjendje tmir Per golf 5 6 7 passat 3c etj Viber +38345852802

  Vushtrri 20 maj 20:05
  300 €
 • 5 foto
  shiten fellnet ngjendje tmir
  Autopjese dhe paisje

  shiten fellnet ngjendje tmir

  Fellnet jon 15coll jon me garncijon as drridhin as Sen kusho intresum tlajmrohet flm

  Vushtrri 20 maj 19:12
  130 €
 • 1 foto
  pjes per kos
  Autopjese dhe paisje

  pjes per kos

  shiten pjes per kos sip slowen

  Vushtrri 20 maj 18:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Auto larje
  Autopjese dhe paisje

  Auto larje

  Maqin shumë e rujtne shtypjen shumë te mirë e sapo ardhur nga gjermania

  Vushtrri 20 maj 13:07
  440 €
 • 4 foto
  FELLNE 15 BMW 320 , 120
  Autopjese dhe paisje

  FELLNE 15 BMW 320 , 120

  Nuk gjujn as nuk jon dredhume me garancion 2 goma te reja 2 perdorne te veres Bej ndrrim 049394594

  Vushtrri 20 maj 11:24
  130 €
 • 2 foto
  Shitet
  Autopjese dhe paisje

  Shitet

  Shitet trapi ose traversa per mercedes c 220 w 204

  Vushtrri 19 maj 22:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten drita te mjegulles
  Autopjese dhe paisje

  Shiten drita te mjegulles

  Ne gjendje te rregullt!

  Vushtrri 19 maj 19:54
  1 €
 • 3 foto
  Fellne 15 golf opel
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 golf opel

  Fellne 15 shum te mira

  Vushtrri 19 maj 15:41
  125 €
 • 3 foto
  Shes sharren
  Autopjese dhe paisje

  Shes sharren

  Shes sharren e benzinit

  Vushtrri 19 maj 14:13
  80 €
 • 3 foto
  Rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio

  Shitet rimorkio gjithqka funksionale, Gomat i ka Nr 13. Dimenzionet: 1.70x1.30 cm, per me shume info

  Vushtrri 19 maj 10:38
  140 €
 • 0 foto
  Shes masken per T2 T3 T4
  Autopjese dhe paisje

  Shes masken per T2 T3 T4

  Shes masken per T4

  Vushtrri 18 maj 20:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes ulse per T2 T3 T4
  Autopjese dhe paisje

  Shes ulse per T2 T3 T4

  Shes ulse perT4

  Vushtrri 18 maj 19:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma per kamijon
  Autopjese dhe paisje

  Goma per kamijon

  Goma shum te mira 225 75 R17.5 te ardhura nga zvicra

  Vushtrri 18 maj 12:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne 18 inch Mercedes Germany
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 18 inch Mercedes Germany

  fellne 18 inch mercedes me goma thujse te reja 245.40.18 #Germany# Mundsi Ndrrimi Viber : +38649237

  Vushtrri 18 maj 10:36
  650 €
 • 0 foto
  Te gjitha pjeset per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Te gjitha pjeset per golf 4

  Pjese per golf 4 1.9 tdi ,1,9 tdi 150 ps, 1.6SR ,1.4 16v 1.6 16V 1.9 SDI

  Vushtrri 18 maj 00:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne per Fiat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Fiat

  Shiten Fellne per Fiat 17she per me shum kontaktoni viber +37744540649

  Vushtrri 17 maj 14:58
  90 €
 • 5 foto
  Shtopa mercedes S clas
  Autopjese dhe paisje

  Shtopa mercedes S clas

  Shtopa per Mercedes-benz S clas 2010 jan ne gjendje prefekte pos me kan tri asni grrith as sjan te d

  Vushtrri 17 maj 12:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 15 golf 2 ~3 pasat opel
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 golf 2 ~3 pasat opel

  Fellne 15 me goma veres

  Vushtrri 16 maj 22:47
  125 €
 • 7 foto
  Rimorkio (prekolic) e TREPQES me kiper
  Autopjese dhe paisje

  Rimorkio (prekolic) e TREPQES me kiper

  Shes Rimorkjo (prekolica) e Trepqas me kiper ne rregull me dukumenta me goma te mira me pod dhe kan

  Vushtrri 16 maj 22:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Drita Xenon 55W H7
  Autopjese dhe paisje

  Drita Xenon 55W H7

  Gjendje perfekte jan te ardhura nga Anglia 100% orginal I jap me garancion i shes per arsye se ne ke

  Vushtrri 16 maj 21:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Krilla (ansore ) limina maska
  Autopjese dhe paisje

  Krilla (ansore ) limina maska

  Limina maska per golf 6 qmimi 125€ Krilla 55€ (nga ana e shoferit)

  Vushtrri 16 maj 13:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne
  Autopjese dhe paisje

  Fellne

  Shes Fellne per gollf 4 17 coll shum te ruajtne per ma shum info +38349 303 025

  Vushtrri 16 maj 09:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes fellen 206.55.16
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellen 206.55.16

  Shes fellen per golf 4 bora audi 3 etj Fellnet jam shum mira as nuk dridhin as nuk gjujn as nuk jan

  Vushtrri 14 maj 20:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fellne Passat 3c
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Passat 3c

  Fellne per passat 3c. bojn per golf 5,6 , Audi me goma 205/60/16

  Vushtrri 14 maj 13:11
  250 €
 • 5 foto
  Shitet Rimorkio
  Autopjese dhe paisje

  Shitet Rimorkio

  Shitet rimorkio gjithqka funksionale, Gomat i ka Nr 13. Dimenzionet: 1.70x1.30 cm, per me shume info

  Vushtrri 13 maj 20:59
  140 €
 • 10 foto
  BANDASH PER GOLF 4/5/6 PASAT TAURAN GOMA M+S
  Autopjese dhe paisje

  BANDASH PER GOLF 4/5/6 PASAT TAURAN GOMA M+S

  FELLNE 18 Per Golf 5/6 PASSAT Tauran Etj 225/40/18 M+S TE REJA VITIT 2017/8 SHES FELLNE PER BMW 5 F

  Vushtrri 13 maj 11:02
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Korrika per kombi t4 t3
  Autopjese dhe paisje

  Korrika per kombi t4 t3

  Shes korrikat per kombi t4 ne gjendje shum mir korrikat jon koplet per kombi ju mirpresum tel 044853

  Vushtrri 12 maj 20:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  UNIKONZUM-PETROL RROTACIONA PER KAMJONA 24V
  Autopjese dhe paisje

  UNIKONZUM-PETROL RROTACIONA PER KAMJONA 24V

  RROTACIONA PER KAMJONA 24V

  Vushtrri 12 maj 12:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ulse Per kombi
  Autopjese dhe paisje

  Ulse Per kombi

  ulse per kombi ne gjendje te rregullt

  Vushtrri 11 maj 16:13
  60 €
 • 0 foto
  unikonzum-petrol hollogenka braniku gjone golf II
  Autopjese dhe paisje

  unikonzum-petrol hollogenka braniku gjone golf II

  unikonzum-petrol hollogenka braniku gjone golf II

  Vushtrri 11 maj 11:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fellne 19 inch Origjinale Bmw 5 Bmw 7 GT
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch Origjinale Bmw 5 Bmw 7 GT

  Shiten fellnet 19 inch per bmw 5-7 GT me Goma Brigdstone RSC 245.40.19 275.35.19

  Vushtrri 11 maj 10:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne me goma per Golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma per Golf 4

  Shiten fellnet me goma 2 tigar 2 debica viti 2016 fellnet jon per golf 4 nuk dridhin nuk ushtojn vet

  Vushtrri 11 maj 09:55
  125 €
 • 5 foto
  Fellne origjinal per Audi 225-45-R18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne origjinal per Audi 225-45-R18

  Fellne origjinal per Audi A3-A4-A5-A6. Jane te Audi a6 2013.Te ardhura nga jasht Gomat jane te reja

  Vushtrri 6 maj 19:33
  511 €
 • 2 foto
  Fellne 17 inch Mercedes E class C class Germany
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 inch Mercedes E class C class Germany

  Shiten fellne 17 inch Made in Germany E class Cl class me Goma te Reja Cachland 225.45.17 / 225.50.1

  Vushtrri 6 maj 16:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Fellne Originale 2016 Audi A4-A5-A6-A7-A8
  Autopjese dhe paisje

  Shes Fellne Originale 2016 Audi A4-A5-A6-A7-A8

  New Model 2016 Shes Fellne Originale 18 Inch Me Goma Hankok Audi A4-A5-A6-A7-A8 235.40.18 235.40.1

  Vushtrri 6 maj 16:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fellne 19 inch Originale Audi A5-A6-A7-A8
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 19 inch Originale Audi A5-A6-A7-A8

  Fellne 19 inch Originale Audi A5-A6-A7-A8 Me goma thujse te reja 255.40.19

  Vushtrri 6 maj 11:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Auto larje shtepijake
  Autopjese dhe paisje

  Auto larje shtepijake

  Auto larja punon shum shum mir ka shtypje t mir shitet per arsyje se nuk e perdori kontakti 04

  Vushtrri 6 maj 10:39
  80 €
 • 2 foto
  Shiten Fellnet 17 per Gollf 4
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Fellnet 17 per Gollf 4

  Shiten Fellnet 17 per gollf 4

  Vushtrri 3 maj 22:15
  1 €
 • 4 foto
  Shiten
  Autopjese dhe paisje

  Shiten

  Shiten komplet me goma jan shum te rujtne bojn edhe per Audi

  Vushtrri 3 maj 22:07
  Me Marrveshje