• Shitet biznesi(Sony Plastation)

  Shitet biznesi(Sony Plastation)

  Shitet biznesi. Pajisjet duke perfshire( TV, sony plastion 2,3 dhe 4,ulëset dhe gjystika) per me shume info kontaktoni Nr. Telefonit.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  9 prill 18:28
 • Biznesi ne Elbasan

  Biznesi ne Elbasan

  Kancelari . Paisje fotokopje ,printimi Fotokopje Toshiba e-studio 2330c (me ngjyra) ne gjendje shume te mire, te gjitha serviset te bera. Cmimi 450 euro (i diskutueshem) Fotokopje Toshiba e-studio 23

  Me Marrveshje
  Elbasan
  9 prill 14:53
 • Konferenc Biznezi

  Konferenc Biznezi

  Konferenc Biznesi ne Dubai,Emirate te Bashkuara Finacues projekteve Investor Nderues Exportues dhe importues te produkteve te ndryshme; Bitume Derivate Sheqer Vaj Petime Langje Matetial nderimor Te

  350 €
  Prishtinë
  9 prill 11:39
 • paisje per lavazh

  paisje per lavazh

  Shitet bombla edhe fshisa me thithje ujti shum e mir bombla 20000 fshisa 10000

  30.000 Lek
  Tiranë
  9 prill 08:53
 • Dyqan me qera ne Shkoder

  Dyqan me qera ne Shkoder

  Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan me siperfaqe prej 47m² dhe adrese: rruga Shtjefen Gjecovi ne krah te Kinemase "Millennium". Pozicionohet ne katin e I-re te nje pallati dhe ka keto cilesi: -

  25.000 Lek
  Shkodër
  8 prill 18:37
 • **URGJENT** SHITET BIZNESI BARBER SHOP

  **URGJENT** SHITET BIZNESI BARBER SHOP

  Shitet biznesi barber shop . Dyqani eshte i hapur qe prej 4 muajsh dhe ka nje klientele te kenaqshme per aq kohe sa eshte hapur ! Mobiljet dhe gjithcka brenda jane te reja ashtu sic duken ne foto.! Qe

  3.500 €
  Tiranë
  8 prill 16:53
 • Prese per hapje picash

  Prese per hapje picash

  Shitet prese per hapje picash marka OEM 45 cm, hap 300 pica ne ore, viti i prodhimit 2010, e perdorur vetem 3 muaj ne Itali cmimi 1500€

  1.500 €
  Tiranë
  8 prill 10:53
 • Furre picash

  Furre picash

  Shitet furre picash me korent. Furra eshte ne gjendje te shkelqyer Pune. Kapaciteti 3 pica (30cm) shitet per arsye se kemi mare nje me te madhe.

  450 €
  Krujë
  7 prill 19:53
 • Kredisë ofertë private në mes të veçantë

  Kredisë ofertë private në mes të veçantë

  Unë kam një kapital i cili do të përdoret për dhënien e kredive individuale në afatshkurtër dhe afatgjatë duke filluar nga€ 10,000 deri në 1,000,000€ me çdo person serioz që duan të kredisë. 3% intere

  3.000 €
  Kamenicë
  7 prill 19:31
 • Shes Biznesin me inventar te santea ne Prishtinë

  Shes Biznesin me inventar te santea ne Prishtinë

  Shes Biznesi me gjithe invetar ne Prishtinë me saktesishte te Santea, kafer bar, posedon rreth 60 m2 lokal brenda dhe rreth 30 m2 teras. Cmimi komplet 9000 euro i Diskutueshem Te interesuarit mund t

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 prill 15:29
 • Call Center OKAZION

  Call Center OKAZION

  Shitet biznesi tek komuna e parisit, call-center ne gjendje pune. Cdo gje gati 20 kompjutera. Gati per pune

  6.500 €
  Tiranë
  7 prill 12:53
 • PS3 DHE TV 42 POL

  PS3 DHE TV 42 POL

  SHES 3 PS3 ME CIP DHE 3 TV 42 POL ,PS3 KAN MBI 12 LOJRA TE KOMPLETUAR DHE ME DOREZA NGA 4 DOREZA PER PS3 NE GJENDJE PUNE PLUS 3 DIVANA CMIMI 150.000LEK TE REJA I PADISKUTUESHEM

  150.000 Lek
  Tiranë
  7 prill 10:53
 • ftë veçantë të financimit të ofruar0

  ftë veçantë të financimit të ofruar0

  Tani drejtpërdrejtë tuaj financimin e kërkesave tona mail : [email protected] Ne jemi të gatshëm për të ndihmuar ju keni një financim që është i denjë për ju, pavarësisht nga tuaj të ardhura mujore

  1.000 €
  Gjilan
  7 prill 09:38
 • Jepet me Qera Salloni Unisex

  Jepet me Qera Salloni Unisex

  Ne Qytetin Studenti,perballe godines 11-12,ne shetitoren kryesore.Jepet me QERA Sallon Bukurie Unisex "Hair Saloon".Aktivitet i ngritur qe para 8 vitesh.I kompletuar dhe aktualisht ne gjendje pune.Qer

  30.000 Lek
  Tiranë
  6 prill 22:53
 • Jepet me Qera Salloni Unisex

  Jepet me Qera Salloni Unisex

  Ne Tirane,ne Qytetin Studenti.Perballe godines 11-12,ne shetitoren kryesore.Jepet me qera Sallon Bukurie Unisex "Hair Saloon".Biznes i ngritur qe 8 vite me pare.I kompletuar dhe aktualisht ne gjendje

  200 €
  Prizren
  6 prill 22:28
 • bletë

  bletë

  Shes bletë me koshere të reja me çmim të arsyeshëm

  Me Marrveshje
  Devoll
  6 prill 22:08
 • Inventar ose komplet

  Inventar ose komplet

  shitet malli komplet ose vetem ineventari per nje lokal 60M2 bej nddrim me ndonje veture

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  6 prill 20:28
 • Kredisë ofertë private në mes të veçantë

  Kredisë ofertë private në mes të veçantë

  Duhet hua e parave në mes të individëve për të përballuar vështirësitë financiare në fund të thyer e bllokimit të cilat shkaktojnë bankat, me refuzimin e aplikimit fotografi kredi. Ne jemi një mënyrë

  3.000 €
  Mitrovicë
  6 prill 18:29
 • Kredisë ofertë private në mes të veçantë

  Kredisë ofertë private në mes të veçantë

  Duhet hua e parave në mes të individëve për të përballuar vështirësitë financiare në fund të thyer e bllokimit të cilat shkaktojnë bankat, me refuzimin e aplikimit fotografi kredi. Ne jemi një mënyrë

  3.000 €
  Ferizaj
  6 prill 17:38
 • Kredisë ofertë private në mes të veçantë

  Kredisë ofertë private në mes të veçantë

  Duhet hua e parave në mes të individëve për të përballuar vështirësitë financiare në fund të thyer e bllokimit të cilat shkaktojnë bankat, me refuzimin e aplikimit fotografi kredi. Ne jemi një mënyrë

  3.000 €
  Mitrovicë
  6 prill 17:28
 • Rafte Druri

  Rafte Druri

  Shiten rafte druri ne gjendje shume te mire me cmim te arsyeshem

  Me Marrveshje
  Tiranë
  6 prill 12:53
 • Tavolina dhe karrige

  Tavolina dhe karrige

  Shes tavolina dhe karrige per ambjente Bar-i,Club-i..20 tavolina dhe 50 karrige..Arsyeja,falimentim i biznesit..2 muaj te perdorur..Cmimi shume i arsyeshem.

  Me Marrveshje
  Tiranë
  5 prill 17:53
 • TOSHIBA 353

  TOSHIBA 353

  shitet Fotokopje Toshiba e-studio 353 bardhe zi eshte e perdorur, eshte ne gjendje shume te mire, shitet per arsye mosperdorimi shitet 400.000 lekë të vjetra. funskionon si fotokopje dhe si printer.

  300 €
  Tiranë
  5 prill 17:53
 • Shitje Biznesi BAR & KAFE

  Shitje Biznesi BAR & KAFE

  Shitet biznesi BAR&KAFE tek rruga Ali Demi prane shkolles 1 Maj.

  22.000 €
  Tiranë
  5 prill 16:08
 • shitet

  shitet

  shitet maqina per pjekjen e kafes 15 kg kapaciteti i pjekjes perdorimi me gas si dhe dy mulli per bluarjrn e kafes te gjitha kompet 800 euro ose ndamas sipas marrveshtjes

  800 €
  Pejë
  5 prill 11:38
 • shitet

  shitet

  Shitet biznesi autolarej ne qender te pr me kapacitet pun shun te madh

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  5 prill 10:28
 • Úver pre všetkých

  Úver pre všetkých

  Mr., Mrs. Ste remeselník, obchodník, podnikateľ, profesijné seeking financovanie začať svoje osobné či odbornú činnosť. Sme finančnej konsolidácie a ponúkame naše služby (€ 5.000 € 15000000) bez pr

  10.000 €
  Gjakovë
  4 prill 19:44
 • shes kukllat

  shes kukllat

  shes kukllat shum pak te perdorta

  1 €
  Ferizaj
  4 prill 19:38
 • Shitet biznesi - Internet Caffe

  Shitet biznesi - Internet Caffe "Gaming Place"

  Shes Internet caffe-n në formë biznesi. Lokacioni: Prishtinë, afër Sahat Kullës. Interneti posedon: 20 Pc-desktop të kompletuar dhe në funksion si dhe 5 shtëpiza shtesë. Performancat e kompjuterav

  10.000 €
  Prishtinë
  4 prill 17:28
 • Pershendetje

  Pershendetje

  Shitet biznesi në prishtinë, lokal kafiteri i gatshem për punë.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  4 prill 15:39
 • Biznes ne gjenje pune furre buke

  Biznes ne gjenje pune furre buke

  Shitet biznesi furre buke me ambientin 80m2 me hipotek dhe me klientel te ngritur. Shitet per arsye emigrimi kush tjapi oferten me tmir do ta fitoj pasi duke cen ver ndertuesi i pallatit qmimi esht i

  95 €
  Tiranë
  3 prill 22:53
 • Aktiviteti Dyqan peshku

  Aktiviteti Dyqan peshku

  Shitet aktiviteti i dyqan Peshku, Adresa: Unaza e re Rr.Aleksandri i Madh. Qeraja e ambientit e arsyeshme. Dyqani esht me nje klientel te rregullt. Cmimi: 6.000 Euro i diskutueshem. Kontakt: 069 4

  6.000 €
  Tiranë
  3 prill 19:53
 • shitet

  shitet

  Shitet biznesi komplet me inventar biznesi gjindet ne ulpian

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  3 prill 18:40
 • Frigorifer mural per supermarket model i ri

  Frigorifer mural per supermarket model i ri

  Shes frigorifer mural per supermarket model i ri. Cmimi 95000L i diskutueshem Rruga Kodra e Diellit,Bill Klinton,Tirane.

  95.000 Lek
  Tiranë
  3 prill 13:08
 • Pajisjet e nje internet caffe

  Pajisjet e nje internet caffe

  Okazion !!!Mbyllet aktivitet internet caffe per arsye emigrimi. Shiten te gjitha pajisjet bashke ku perfshihen : 10 KOMPJUTERA fujitsu siemens Esprimo E5720 procesor intel core 2 duo cpu , 2 giga ram,

  150.000 Lek
  Tiranë
  3 prill 12:53
 • Figorifer makineri per akullore

  Figorifer makineri per akullore

  Frigorifer me fryrrje 12 vasketa Frigorifer panoramik nga te kater anet me xham per pasticeri. Makineri per prodhimin e akullores Carpigiani

  Me Marrveshje
  Durrës
  3 prill 12:53
 • shitje biznesi

  shitje biznesi

  Shes nje biznes me materiale ndertimi, me klientele te ngritur afer restorant Durresit. Shitet per arsye shendetsore. Cmimi i diskutueshem.

  2.500.000 Lek
  Tiranë
  2 prill 20:53
 • mulli

  mulli

  shitet mulliri per aparat te kafes. firma. SM nga italia ne gjendje perfekte

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  2 prill 20:29
 • Oferta Kredi mes veçantë / Investime

  Oferta Kredi mes veçantë / Investime

  E-mail: [email protected] Ju jeni në kërkim për financimin për projektet tuaja, të shpengojë kredi … Ne ofrojmë financimin banja të gjata ose të shkurtra .. Nëse jeni bllokuar unë mund

  100 €
  Gjakovë
  2 prill 18:00
 • Biznesi komplet me inventar

  Biznesi komplet me inventar

  Shitet biznesi komplet me inventar dhe me kuzhin komplet ne Ulpian per me shum na kontaktoni

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  2 prill 13:29
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz

  Përshëndetje Unë jam Znj MARIA Eugenia, unë ofrojnë kredi për individët që kanë nevojë për një investim personal me një normë prej 2%. Shuma varion nga 2000 EURO 800,000 EURO. Unë jam i shpejtë dhe i

  1.000 €
  Istog
  2 prill 07:52
 • ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz

  ofrojnë kredi në mes të veçantë serioz

  Përshëndetje Unë jam Znj MARIA Eugenia, unë ofrojnë kredi për individët që kanë nevojë për një investim personal me një normë prej 2%. Shuma varion nga 2000 EURO 800,000 EURO. Unë jam i shpejtë dhe i

  10.000 €
  Leposaviq
  2 prill 07:50
 • 300

  300

  Shes bombel shkume dhe fshes me thithje ujti

  300 €
  Viti
  2 prill 07:28
 • bombla

  bombla

  Shes bombel shkume 20000 dhe fshes me thithje ujti10000 Qmimi i padiskutushem

  30.000 Lek
  Tiranë
  2 prill 07:08
 • Market me qira

  Market me qira

  Japim marketin me qira ose me marrveshje .marketi esht tu punu dhe mundem muj ndimu per ni koh

  1 €
  Ferizaj
  1 prill 23:28
 • Rryp per makineri industriale

  Rryp per makineri industriale

  rrypi esht i pa perdorur gjatsi 17 ml ×gjersi 11.5cm ×trashsi 1cm mund te perdoret per mulli drithi dhe nakineri te ndryshme esht shum i fort.

  70 Lek
  Tiranë
  31 mars 23:08
 • Shitet furre buke ne gjendje pune

  Shitet furre buke ne gjendje pune

  Shitet furre buke ne gjendje pune bashk me dyqanin 80m2 me hipotek

  1 €
  Tiranë
  31 mars 21:53
 • PAISJE PARUKERIE ME CMIM FANTASTIKE SHITEN URGJENT

  PAISJE PARUKERIE ME CMIM FANTASTIKE SHITEN URGJENT

  PER MBYLLJE BIZNESI SHITEN PASIJET E PARUKERIS ME NJE CMIM SHUM TE ARSYESHEM PER TE INTERESUARIT PO OFROJ DISA FOTO NGA MALLI QE SHITET KU JANE TE PERFSHIRA KREVAT DEPILIMI ESHT RAFTI QE MBAN KERHERT

  1.000 €
  Tiranë
  31 mars 21:08
 • Fast food & piceri

  Fast food & piceri

  Shiten te gjitha paisjet. Shum pak te perdorura vetem 4 muaj pordorim. Shiten komplet nuk jo te ndara. Cmimi pak I diskutueshem . Per me teper info na kontaktoni 0695533619

  6.100 €
  Kukës
  31 mars 14:53
 • Shitet biznesi i perpunuar - kafiteri

  Shitet biznesi i perpunuar - kafiteri

  Shitet biznesi i perpunuar-kafiteri, te Fontana ne Ulpiane... Ka 30 m2 hapesire dhe 20 m2 terase me leje.... Posedon inventar te ri dhe rregulluar, i gatshem per vazhdim te punes... cmimi 5000 euro, d

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  31 mars 14:38