• Kredia financiare, dhe kredia e shpejtë

  Kredia financiare, dhe kredia e shpejtë

  A keni nevojë për një hua? A keni nevojë për ndihmë financiare? A ka firma, firma ose industri juaj e nevojshme ndihmë financiare? A keni nevojë për financim për të filluar biznesin tuaj? A keni nevoj

  546.454 €
  Gjilan
  19 janar 17:29
 • SHITET OKBJEKT DHE FABRIKE VAJ ULLIRI , BALDUSHK

  SHITET OKBJEKT DHE FABRIKE VAJ ULLIRI , BALDUSHK

  Shitet objekt 270m2 + Siperfaqe toke (Oborr) 1500m2 aktualisht Fabrike Vaj Ulliri me klientele te ngritur dhe me dokumenta te rregullta, buze rruge kryesore. Shiten bashke ose te ndara.

  120.000 €
  Tiranë
  19 janar 16:50
 • Shitet Biznesi >Makina per Plastik

  Shitet Biznesi >Makina per Plastik

  Makinat per plastik ,me te gjitha paisjet percjellse per pun , komplet puntoria - Kamionet -Mercedes Sprinter.... Zyre e kompletuar---

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 janar 16:32
 • Shiten Karrike

  Shiten Karrike

  Shiten Karrike hekur i plote jane 8 komplete 4 komplete me tavolina druri dhe 4 komplete me tavolina xhami shiten dhe te ndara cmimi 200 mij lek kompleti

  200 Lek
  Tiranë
  19 janar 14:08
 • Shiten Vetrata

  Shiten Vetrata

  Shiten Vetrata Xhami me skelet hekuri xhami 8mm jane 15 cope permasat 1.80 x 1.20 kur mbylen palosen cmimi 500 mij lek te gjitha vec e vec 35 mij lek copa

  500 Lek
  Tiranë
  19 janar 13:53
 • Jepet me Qera Furra

  Jepet me Qera Furra

  Jepet me Qera furra ne ortakoll perball shkolles fillore abdyl frasheri , per me shum kontaktoni ne nr e telefonit 049 533 280 , 049 497 429 .

  Me Marrveshje
  Prizren
  19 janar 13:29
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Vushtrri
  19 janar 12:57
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Fushë Kosovë
  19 janar 12:56
 • Shitje e biznesit ne Gjermani

  Shitje e biznesit ne Gjermani

  Shitet bizeni ne Gjermani ! Lindau Gjermani ne Lago di Konstanza Shitet biznes i ngritur Pizzeri, Fast Food. Pizzeria ka nje xhiro te deklaruar me fatura prej 40 mije euro ne muaj. Piceria funksio

  1 €
  Tiranë
  19 janar 10:53
 • Restorant Asqeri Caushi

  Restorant Asqeri Caushi

  Shitet Bar Restorant Asqeri Caushi. Restoranti ndodhet ne hyrje te Kucoves , te rrethrrotullimi ngjitur me karburantin e shtetit. Restorant i pershtatshem per dasma , klientel e rregullt. 2 kate 250m

  Me Marrveshje
  Kuçovë
  19 janar 00:53
 • Fabrics per prodhimin e Llaqeve

  Fabrics per prodhimin e Llaqeve

  Shes maqinat per prodhimin e ngjitsav dhe mallterav. Posedon million per bluarjen e zallit dhe vilushka 2.5 ton e gatshme per Pune. Mumd ta merr dikush edhe ne shfrytzim komplet me qera. shes z

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  18 janar 22:29
 • Fabrik per prodhimin e Llaqeve

  Fabrik per prodhimin e Llaqeve

  Shes maqinat per prodhimin e ngjitsav dhe mallterit. Posedon mullinin per bluarjen a zallit per nxhites dhe mallter si dhe vilushken 2.5 ton v.p 2003. komplet maqinat jan ne gjendje pune. Mund ti jap

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  18 janar 22:29
 • Frigorifer per pasticeri.

  Frigorifer per pasticeri.

  Shitet makina benzin+gaz ne super gjendje, Shitet sepse kam blere makine tjeter. Letra te paguar deri ne fund te vitit .

  1 Lek
  Mat
  18 janar 19:53
 • PS3 50 LEK/ORA

  PS3 50 LEK/ORA

  PS3 50 LEK/ORA,SUPER OFERTE

  Me Marrveshje
  Durrës
  18 janar 19:08
 • Oferta urgjente e kredisë Aplikoni Tani

  Oferta urgjente e kredisë Aplikoni Tani

  ne paraqesim mënyrat më të mira për të marrë një hua reale pa probleme dhe pa rezultate të kreditit. kjo kompani është e besueshme dhe ka ndihmuar kaq shumë njerëz në arritjen e lartësisë së tyre fina

  767.687 €
  Librazhd
  18 janar 18:53
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Junik
  18 janar 18:14
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Graçanicë
  18 janar 18:07
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Gjilan
  18 janar 18:03
 • Paisje Akullore

  Paisje Akullore

  Shitet Gomone 5.5 m per 10 persona me motor 115 dy kohesh timon hidraulik te ri dhe me rimorchio 1600kg me te gjitha dokumentat .

  4.500 €
  Tiranë
  18 janar 12:53
 • 3/muaj te perdorura me dekumenta.blerje nga.zanusi

  3/muaj te perdorura me dekumenta.blerje nga.zanusi

  Ngrose byreku furre megaz brumatrice 10 kg bango pune mermeri gjiro me gaz me 3vatra lavapjate e madhe me 2/gropakase fiskale per byrektore shiten bashk te gjitha 2000ero eshe I pa diskutushme

  2.000 €
  Sarandë
  18 janar 11:53
 • Biznesi ne shitje>Makina per Plastik <

  Biznesi ne shitje>Makina per Plastik <

  Shes Makinat per plastik ,me te gjitha paisjet percjellse per pun , komplet puntoria - Kamionet -Mercedes Sprinter.... Zyre e kompletuar--- qmim i arsyeshem ..

  Me Marrveshje
  Pejë
  18 janar 11:30
 • Paisje per Akullore

  Paisje per Akullore

  Shiten komplet per prodhimin e akullores katabrik+pasterizator+pana

  4.500 €
  Tiranë
  18 janar 10:53
 • Shitet Biznesi "Hygge Bar" ish "Kabina" te ABC

  Shitet Biznesi "Hygge Bar" ish "Kabina" te ABC

  Shitet Biznesi ne Prishtine "Hygge Bar", Rruga Regjep Luci, te kino ABC perball Troshes, cmimi sipas marreveshjes. Nr. kontaktues: ‎044214397

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 janar 19:39
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097)

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097)

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Deqan
  17 janar 12:32
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097)

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097)

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Leposaviq
  17 janar 12:27
 • Këtu është zgjidhja. Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare.

  Këtu është zgjidhja. Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare.

  Përshëndetje, mr., Zonja përfundojë shqetësimet tuaja të paturit e një të holla hua, në qoftë se ju jeni serioz, atëherë unë mund të ju ndihmojë. Im kredisë fillon nga 3000 euro për 90.000 euro me një

  40 €
  Gjakovë
  17 janar 06:03
 • Okazion Shiten Paisje Te nje Dyqani Bulmetor

  Okazion Shiten Paisje Te nje Dyqani Bulmetor

  SHES 2 FRIGORIFER BANAK,PESHORE ELEKTRONIKE, RAFTE DRURI. NE GJENDJE SHUME TE MIRE JANE NE PUNE, TE INTERESUARIT TE VIJNE PRAN DYQANIT TONE TI SHIKOJNE. SHITEN PER ARSYE MBYLLJE BIZNESI. Cmimi i disku

  3.300 €
  Tiranë
  16 janar 19:53
 • Shitet biznesi

  Shitet biznesi

  Shiten nje salle Internet&amp;Playstation 3 ps3 10 pc ne gjendje shume te mire me tavolina te ndara. Fotokopje profesionale bardh e zi e me ngjyra. Banak e pc server. Kondicioner. Kase fiskale. Salla

  5.000 €
  Tiranë
  16 janar 19:08
 • Shitet

  Shitet

  Shes Biznesi per shkak se mu ka bo viza ne Gjermani per 3 vjent pune .Pune ka mir shumm ketu por nuk po kam kone me lan dugoje. Jone 3 shkolla elengjika Samifrashi Ahmet Gashi ish shkolla teknike .

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 janar 17:38
 • shiten pajisje zgare

  shiten pajisje zgare

  Shiten pajisje zgare, 5 komplete tavolinash,6 kolltuqe me tavolina perkatese,zgare dhe kape aspirimi, aspirator, frigorifer vitrine.

  1.200 €
  Tiranë
  16 janar 15:53
 • Shitet biznesi ose invertari

  Shitet biznesi ose invertari

  Shes biznesin kafiteri ne grand sotore me 270m2 ,biznesi eshte i rregulluar me arkitekt ne menyre moderrne dhe posedon invertar te kualitetit te larte te punua me pune dore , biznesi ka qera mujore pr

  25.000 €
  Prishtinë
  16 janar 14:30
 • Oferta e kredisë midis seriozit dhe agjërimit në 48 orë

  Oferta e kredisë midis seriozit dhe agjërimit në 48 orë

  keni nevojë për ndihmë për projektin e pasurive të paluajtshme, duke krijuar biznesin tuaj, ri-mbledhni aktivitetin tuaj personal, keni dëshirë për të arritur, kontaktoni Ne kemi një kapital që do

  200 €
  Skënderaj
  16 janar 09:07
 • Oferta e kredisë midis seriozit dhe agjërimit në 48 orë

  Oferta e kredisë midis seriozit dhe agjërimit në 48 orë

  keni nevojë për ndihmë për projektin e pasurive të paluajtshme, duke krijuar biznesin tuaj, ri-mbledhni aktivitetin tuaj personal, keni dëshirë për të arritur, kontaktoni Ne kemi një kapital që do

  1.000 €
  Bulqizë
  16 janar 08:53
 • Oferta e kreditimit të parave ndërmjet individit

  Oferta e kreditimit të parave ndërmjet individit

  Përshëndetni për t'ju ndihmuar të kapërceni shqetësimet tuaja të ndryshme financiare dhe të përballeni me objektivat tuaja për të ardhmen në një kornizë pa vështirësi, ju dorëzoj një ofertë kredie (in

  300 €
  Prishtinë
  16 janar 02:28
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Graçanicë
  15 janar 22:43
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Ferizaj
  15 janar 22:38
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Dragash
  15 janar 22:36
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro  me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Dragash
  15 janar 22:35
 • ofroj kredi

  ofroj kredi

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me interes të holla prej 2% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar bu

  2.000 €
  Leposaviq
  15 janar 18:13
 • ofroj kredi

  ofroj kredi

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me interes të holla prej 2% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar bu

  2.000 €
  Tiranë
  15 janar 18:12
 • ofroj kredi

  ofroj kredi

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me interes të holla prej 2% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar bu

  2.000 €
  Malisheve
  15 janar 18:11
 • ofroj kredi

  ofroj kredi

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me interes të holla prej 2% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar bu

  2.000 €
  Tiranë
  15 janar 18:09
 • ofroj kredi

  ofroj kredi

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me interes të holla prej 2% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar bu

  2.000 €
  Tropojë
  15 janar 18:08
 • ofroj kredi

  ofroj kredi

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me interes të holla prej 2% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar bu

  2.000 €
  Leposaviq
  15 janar 18:07
 • ofroj kredi

  ofroj kredi

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me interes të holla prej 2% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar bu

  2.000 €
  Fushë Kosovë
  15 janar 18:05
 • ofroj kredi

  ofroj kredi

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me interes të holla prej 2% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar bu

  2.000 €
  Graçanicë
  15 janar 18:03
 • ofroj kredi

  ofroj kredi

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me interes të holla prej 2% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar bu

  2.000 €
  Kamenicë
  15 janar 17:59
 • ofroj kredi

  ofroj kredi

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me interes të holla prej 2% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar bu

  2.000 €
  Gjakovë
  15 janar 17:57
 • ofroj kredi

  ofroj kredi

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me interes të holla prej 2% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar bu

  2.000 €
  Fushë Kosovë
  15 janar 17:56
 • ofroj kredi

  ofroj kredi

  Zonja dhe zotërinj të mirë në mëngjes! Unë jam një investitor privat dhe ofroj kredi me interes të holla prej 2% për të gjithë njerëzit me karakter të mirë dhe të aftë për të paguar pa shkatërruar bu

  2.000 €
  Ferizaj
  15 janar 17:54