Obiliq

Shtepi & Familje në shitje në Obiliq

 • 11 foto
  Dyer te bardha viber+38345613117
  Materiale ndertimi

  Dyer te bardha viber+38345613117

  Bejm prodhimin e dyerve per krejt shtepin me qmime 60-120 euro +38345613117

  Obiliq 21 maj 17:29
  60 €
 • 11 foto
  DIZAJNE TE NDRYSHME DYER DHOME ne +38345613117
  Materiale ndertimi

  DIZAJNE TE NDRYSHME DYER DHOME ne +38345613117

  Punojm dyer me cmime 60 deri 100euro me dizajne te ndryshme dhe me te gjitha ngjyrat per me shum inf

  Obiliq 21 maj 17:25
  60 €
 • 11 foto
  DYER PER SALLON ME XHOM tel;045-613-117
  Mobilje

  DYER PER SALLON ME XHOM tel;045-613-117

  Shes dyer per shtepi me permasa te ndryshme me dizajne te ndryshme dhe ngjyra me qmime 60-100euro n

  Obiliq 21 maj 17:25
  60 €
 • 0 foto
  Shes komoden e televizori me rafta eshte komplet
  Mobilje

  Shes komoden e televizori me rafta eshte komplet

  Shes komod tv me rafta komplet eshte dhe pjesa e nalt pa perdor nne gjendje shum.te mire me qmim te

  Obiliq 21 maj 11:20
  1 €
 • 3 foto
  Shes Qeremide qmimi
  Materiale ndertimi

  Shes Qeremide qmimi

  Shes Qeremide

  Obiliq 18 maj 12:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Lavatriqen
  Teknik dhe paisje

  Shes Lavatriqen

  Shes lavatriqen esht ne gjendje te rregullt

  Obiliq 16 maj 21:01
  70 €
 • 0 foto
  valon
  Teknik dhe paisje

  valon

  Shitet Lavatriçja Ne Gjendje teper tmir Arsyja e shitjes Kom ble Te re me Kg ma Tmadh per me shum K

  Obiliq 16 maj 09:34
  70 €
 • 0 foto
  Bejm ngjyrosjen e shtepive. Me polikollor
  Materiale ndertimi

  Bejm ngjyrosjen e shtepive. Me polikollor

  Per ma shum na kontaktonii ne numer po ashty edhe ne viber

  Obiliq 6 maj 21:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER TE BRENDSHME TE DRURIT
  Mobilje

  DYER TE BRENDSHME TE DRURIT

  Shes dyer per shtepi me permasa te ndryshme me dizajne te ndryshme dhe ngjyra me qmime 60-120euro na

  Obiliq 6 maj 20:54
  70 €
 • 1 foto
  Dritare
  Materiale ndertimi

  Dritare

  RAM i hekurit

  Obiliq 29 prill 22:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  prodhojm separe me tavolina viber +38344945578
  Mobilje

  prodhojm separe me tavolina viber +38344945578

  separe me shum ngjyra me qmime te lira viber +38344945578

  Obiliq 29 prill 21:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758
  Mobilje

  Dyer te brendshme - EDI COMPANY - 049626758

  EDI COMPANY 049626758 +38349626758(viber) Mbi 100 lloje të dyerve me ngjyra dhe dizajne te ndryshme.

  Obiliq 29 prill 12:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes garnituren ne gjendje te rregullt
  Mobilje

  Shes garnituren ne gjendje te rregullt

  Shes garnituren : 2 tresha 1 dysh dhe 1 fotele shum pak te perdorura , jane ne gjendje te rregullt.

  Obiliq 28 prill 16:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten dy dyer te drunit dhe dritaret
  Mobilje

  Shiten dy dyer te drunit dhe dritaret

  Shiten dyer e drunit te perdorura Çmimi 100 euro per cop Dritaret 15 euro

  Obiliq 23 prill 21:58
  100 €
 • 11 foto
  dyer me montim zbritje emadhe viber+38345806223
  Materiale ndertimi

  dyer me montim zbritje emadhe viber+38345806223

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro

  Obiliq 23 prill 20:10
  60 €
 • 11 foto
  dyer me montim transporti gratis +38345806223
  Materiale ndertimi

  dyer me montim transporti gratis +38345806223

  shesum dyer me montim me qmime 60 deri 120 euro

  Obiliq 23 prill 17:06
  60 €
 • 10 foto
  Shiten Mobiliet
  Mobilje

  Shiten Mobiliet

  Shiten të gjitha mobiljet me një çmim shumë të volitëshëm, arsyeja e ndrrimit të vendbanimit shiten

  Obiliq 19 prill 20:55
  1 €
 • 1 foto
  Shiten Dyer te Garazhdave - 2 parë
  Materiale ndertimi

  Shiten Dyer te Garazhdave - 2 parë

  Shiten 2 par dyer te garazhdave me dimenzione 3.60 gjatesia me 2.20 lartesia . Jane te perdorura per

  Obiliq 19 prill 19:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet motori i ujit 6.5DANQEBAR I RI
  Makina dhe vegla

  Shitet motori i ujit 6.5DANQEBAR I RI

  Sherben per uitje e tokes ne sasi prek 60m3\\h i ri.i ardhur nga gjermonia i pa perdorur

  Obiliq 19 prill 18:58
  190 €
 • 5 foto
  Pllaka per drebung
  Makina dhe vegla

  Pllaka per drebung

  Pllaka per drebung metal gdhends pllaka per brisq te drebungit freza

  Obiliq 17 prill 18:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  maqin per bari
  Makina dhe vegla

  maqin per bari

  shes maqinen e barit,e blere ne zvicer 390evro e perdorur dy ore plus transpori 90evro per 270 evro

  Obiliq 16 prill 18:18
  270 €
 • 2 foto
  Makina e qepjes
  Teknik dhe paisje

  Makina e qepjes

  Shitet makina e qepjes ne gjendje te rregullt asnjeher e perdorur e ardhur nga Austria qmimi sipas m

  Obiliq 14 prill 16:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  dyer online italiane +38344945578
  Mobilje

  dyer online italiane +38344945578

  shes dyer te dhomav 60-120 euro te hymjes 100 euro dritare 30 euro punojm edhe me porosi viber +3834

  Obiliq 11 prill 03:10
  60 €
 • 11 foto
  zbriteje e madhe me montim 044945578
  Materiale ndertimi

  zbriteje e madhe me montim 044945578

  dyer 60-120 euro punojm edhe me porosi viber +38344945578

  Obiliq 9 prill 07:33
  60 €
 • 11 foto
  shes dyer dhe dritare te reja edhe i montoj
  Materiale ndertimi

  shes dyer dhe dritare te reja edhe i montoj

  shes dyer te dhomav 60-120 euro te hymjes 100 dhe 120 euro dritare 30 euro edhe i montojm viber +383

  Obiliq 9 prill 01:40
  60 €
 • 11 foto
  shesum dhe montojm dyer e dritare +38344945578
  Materiale ndertimi

  shesum dhe montojm dyer e dritare +38344945578

  shesum dyer 60-120 euro punojm edhe me porosi viber 044945578

  Obiliq 9 prill 01:40
  60 €
 • 0 foto
  Motor Shtill
  Makina dhe vegla

  Motor Shtill

  SHES NDRROJ MATORRIN SHTILL 45 ME ZOJ EBEJ NDRRIM KUSH DON NR 045659082

  Obiliq 8 prill 21:28
  199 €
 • 2 foto
  Frize 300l
  Teknik dhe paisje

  Frize 300l

  Shitet frizi 300l me xhama lart, eshte ne gjendje te rregullt. Cmimi sipas Marreveshjes Nr. tel - 04

  Obiliq 7 prill 22:42
  125 €
 • 4 foto
  Përparim
  Mobilje

  Përparim

  Shes dyer per garazha ose lokale, cmimi i diskutueshem.

  Obiliq 7 prill 18:53
  350 €
 • 5 foto
  Shitet motiri per uitje DENQBAR 6.5 60M3\\h
  Makina dhe vegla

  Shitet motiri per uitje DENQBAR 6.5 60M3\\h

  Shitet motori me performanc shum te lart i ardhur nga gjermonia me motor 6.5 motori osht ganc i ri i

  Obiliq 7 prill 15:22
  250 €
 • 4 foto
  Kauqa per sallon
  Mobilje

  Kauqa per sallon

  Jane shfrytezushem edhe per fjetje Materiali gjysem Lekure 2 kauqa 3sha 1 fotele

  Obiliq 6 prill 22:12
  850 €
 • 11 foto
  dyer e dritare me montim extra zbriteje 045823581
  Materiale ndertimi

  dyer e dritare me montim extra zbriteje 045823581

  dyer me shum modele e dritare viber +38345823581

  Obiliq 6 prill 16:25
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Motori DENQBAR6.5per Uitje e Tokes 60 m3\\h
  Makina dhe vegla

  Shitet Motori DENQBAR6.5per Uitje e Tokes 60 m3\\h

  Shitet motori 6.5 per uitjen e tokes 60 mi litra per or motori osht i ri i pa perdorur i ardhur nga

  Obiliq 6 prill 16:04
  270 €
 • 11 foto
  dyer e dritare me montim viber +38345823581
  Mobilje

  dyer e dritare me montim viber +38345823581

  dyer me shum modele me qmime te lira e bejm edhe montimin viber +38345823581

  Obiliq 6 prill 15:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kauqa edhe frigorifer
  Mobilje

  Kauqa edhe frigorifer

  Jon 2 kauqa edhe 1 figorifer Jon shum te Mir kta kauqat edhe figoriferi shiten komplet

  Obiliq 5 prill 13:00
  150 €
 • 1 foto
  Dyer dhe dritare
  Mobilje

  Dyer dhe dritare

  i shes 12 dritare te drunit te ksaj shtepije komplet me riletka dhe 3 dyr te tarases me reletka

  Obiliq 5 prill 12:45
  15 €
 • 3 foto
  Nexhmije
  Mobilje

  Nexhmije

  Tavolina te bardha per sallon, shum pak te perdorura Te dyja se bashku 60€ Tavolinat jane njesoj, ve

  Obiliq 4 prill 18:59
  60 €
 • 0 foto
  Lled
  Teknik dhe paisje

  Lled

  She’s lledin 60 metra 2 euro metra

  Obiliq 4 prill 18:24
  120 €
 • 2 foto
  Shiten dritaret e plastikes
  Mobilje

  Shiten dritaret e plastikes

  Shiten 3 dritare tw plastikes ngjyre te kaft 1 dritare 2.2 x 2.6 7mm 1 dritare 1.8 x 1.4 8mm me tre

  Obiliq 4 prill 18:11
  380 €
 • 1 foto
  Friz
  Teknik dhe paisje

  Friz

  Delon 200L I perdorur 7muj Garancion 5vjet

  Obiliq 4 prill 17:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Friz
  Teknik dhe paisje

  Friz

  Friz DeLon 200L I perdorur vetem 6muaj Garancion 5vjet

  Obiliq 4 prill 17:19
  150 €
 • 11 foto
  dritare e dyer te hymjes e dyr te dhomav me MONTIM
  Mobilje

  dritare e dyer te hymjes e dyr te dhomav me MONTIM

  punojm dyer te dhomav me shum modele e zbriteje montimi kryhet nga ne per me shum viber +3834494557

  Obiliq 4 prill 15:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Shes mobile te sallonit shum te rujtura shum pak te perdoruna +38345897980 Viber

  Obiliq 4 prill 11:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mobile salloni
  Mobilje

  Mobile salloni

  Shes mobile te sallonit shum te rujtuna +38345897980 viber. 350€

  Obiliq 4 prill 10:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tepih
  Mobilje

  Tepih

  Shes tepih me dimensione 2.5 me 3.5 metra.

  Obiliq 4 prill 10:02
  70 €
 • 0 foto
  Shiten Ulëse per Sallon 045640042
  Mobilje

  Shiten Ulëse per Sallon 045640042

  Shiten dy pjese 3-sh , njera 2-sh , njera 1-sh dhe kthesa.Treshat mund te perdoren per te fjetur siq

  Obiliq 4 prill 09:25
  430 €
 • 1 foto
  Mobile
  Mobilje

  Mobile

  Kauqa 1 2 3 200 euro me tepi me perde komplet dhe nje shporer i druve 70euro

  Obiliq 4 prill 09:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LG frigorifer
  Teknik dhe paisje

  LG frigorifer

  Shitet frigoriferi LG

  Obiliq 4 prill 07:47
  20 €
 • 3 foto
  Korniza te aluminit
  Mobilje

  Korniza te aluminit

  Korniza te aluminit per hyrje ne shtepi apo lokal. Jane te perdorura por ne gjendje te mire. Vine se

  Obiliq 4 prill 07:44
  120 €
 • 7 foto
  Shesim Thengjill (Qymyr)
  Teknik dhe paisje

  Shesim Thengjill (Qymyr)

  Shesim Thengjill (qymyr) ne te gjithe Kosoven Kemi qymyr 1)Terur 2)Njome 3)Te nxirrur me dore 4)te

  Obiliq 4 prill 07:32
  Me Marrveshje