Shkodër

Sport & Rekreacion në shitje në Shkodër

 • 9 foto
  Kal kali paun fazan etj
  Kafshe shtepiake

  Kal kali paun fazan etj

  Shitet kali poni 1400 ero fazana pauna ngjyra te ndryshme nga 100-450 ero qifti dhe shum lloje te ka

  Shkodër 17 mars 01:58
  1.500 €
 • 2 foto
  kotele
  Kafshe shtepiake

  kotele

  kotele Persjane mund ta Rezervoni , na kontaktoni ne inbox ose nr tel .+355 673682329 ose ne watcap

  Shkodër 16 mars 06:58
  250 Lek
 • 3 foto
  Shitet biciklete sportive
  Paisje per sport

  Shitet biciklete sportive

  E sapo ardhur nga gjermania Sportive e gatshme per gare

  Shkodër 15 mars 20:58
  350 €
 • 3 foto
  Shiten shishe vere te vjetra
  Koleksione

  Shiten shishe vere te vjetra

  Shiten shishe vere shum te vjetra

  Shkodër 14 mars 19:58
  3 €
 • 0 foto
  Biciklete
  Paisje per sport

  Biciklete

  Shitet biciklete

  Shkodër 14 mars 17:28
  8.100 Lek
 • 0 foto
  Bilardo
  Paisje per sport

  Bilardo

  ne gjendje shum te mir 2cop

  Shkodër 13 mars 22:28
  600 Lek
 • 4 foto
  Minispitz
  Kafshe shtepiake

  Minispitz

  Shiten 2 mashkuj 5 muajsh me vaksina te bera 170milek 1

  Shkodër 13 mars 19:58
  170 Lek
 • 4 foto
  Shiten minispitz
  Kafshe shtepiake

  Shiten minispitz

  Shiten 2 mashkuj minispitz me vaksina te bera 5 muajsh 170milek 1

  Shkodër 13 mars 19:58
  170 Lek
 • 2 foto
  Qen ne shitje
  Kafshe shtepiake

  Qen ne shitje

  Qen ne shitje

  Shkodër 13 mars 18:28
  200 €
 • 1 foto
  New Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus
  Instrumente muzikore dhe paisje

  New Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus

  New Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus PROMO PROMO PROMO HURRY AND GRAB YOUR READY FOR SH

  Shkodër 13 mars 10:40
  2.000 €
 • 1 foto
  Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus

  New Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus PROMO PROMO PROMO HURRY DHE GRAB YOUR GATI PËR SHI

  Shkodër 13 mars 10:39
  2.000 €
 • 11 foto
  Ora te vjetra per koleksion
  Koleksione

  Ora te vjetra per koleksion

  Ora te vjetra per koleksion me marveshje

  Shkodër 11 mars 11:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZION..... Korg Pa 3x
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OKAZION..... Korg Pa 3x

  Tastiera asht shum e mir .. pa as nje gje mangut pervec muzikantit qe do i bjer Ju lutem bleres ser

  Shkodër 10 mars 21:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten shishe vere
  Koleksione

  Shiten shishe vere

  Shiten shishe vere te markave te njohura shum te vjetra

  Shkodër 9 mars 21:28
  33 €
 • 3 foto
  Biçiklet per shitje
  Paisje per sport

  Biçiklet per shitje

  Rockrider decathlon E ardhur nga zvicra

  Shkodër 9 mars 14:28
  160 €
 • 1 foto
  Shitet peshore mbi 80 vjeçare
  Koleksione

  Shitet peshore mbi 80 vjeçare

  Shitet peshore mbi 80 vjeçare, e ruajtun me fanatizem dhe sugjerohet per persona qe jane marakli ne

  Shkodër 8 mars 14:28
  60 €
 • 1 foto
  Shitet hekur per hekurosje, mbi 80 vjeçar
  Koleksione

  Shitet hekur per hekurosje, mbi 80 vjeçar

  Shitet hekur per hekurosje mbi 80 vjeçar, i ruajtun me fanatizem dhe sugjerohet per persona qe jane

  Shkodër 8 mars 14:28
  60 €
 • 1 foto
  rolex
  Veshje / Kepuce / Ore

  rolex

  rolex daytona emitim punon shum mir si or ecen shum sakt me makineri me puls

  Shkodër 7 mars 22:28
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Paisje per muskuj barku
  Paisje per sport

  Paisje per muskuj barku

  Shes paisje per muskuj barku.Shum pak e perdorur ne gjendje shum te mir.Shitet per arsye mos perdori

  Shkodër 6 mars 21:58
  80 Lek
 • 3 foto
  Ore Cartier
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Cartier

  Shese ore cartier , edhe marka te ndryshme origjinale .Cartieri kushton 300 ero

  Shkodër 3 mars 17:28
  300 €
 • 1 foto
  Ore dore LAORA
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore dore LAORA

  Shitet ore dore AUTOMATIKE "LAORA", e vitit 1970. E ruajtur me fanatizem per shume vite dhe ne gjend

  Shkodër 28 shkurt 11:28
  70 €
 • 2 foto
  Makin rroje
  Veshje / Kepuce / Ore

  Makin rroje

  Shitet makin rroje e ardhur nga anglia Philips One Blade..Esht perdorur vetem nje her por esht e pap

  Shkodër 28 shkurt 09:58
  50 €
 • 3 foto
  shitet varse per femra ose per meshkuj
  Veshje / Kepuce / Ore

  shitet varse per femra ose per meshkuj

  shitet varse per femra ose per meshkuj me mbishkrimin " I LOVE YOU TO THE MOON & BACK " nje vars

  Shkodër 27 shkurt 19:58
  13 Lek
 • 9 foto
  Shiten Akita American
  Kafshe shtepiake

  Shiten Akita American

  Shiten Akita American Mosha:2 muj e gjys Te pasterizuar nga krimbat me 2 vaksina te bera prinderit

  Shkodër 26 shkurt 12:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Pajisje per DJ PIONEER XDJ-RX
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Pajisje per DJ PIONEER XDJ-RX

  Shitet super paisje per DJ PIONEER XDJ-RX2 e perdorur vetem 1 here. Shitet per arsye mos perdorimi.

  Shkodër 25 shkurt 11:28
  1.400 €
 • 1 foto
  Shiten Snowboard se bashku me kepucet perkatese
  Paisje per sport

  Shiten Snowboard se bashku me kepucet perkatese

  Shes 2 Snowboards se bashku me kepucet perkatese. Jane perdorur vetem 4 here gjithsej: -blu per gj

  Shkodër 25 shkurt 10:58
  100 €
 • 7 foto
  Stol per ushtrime te ndryshme + shtang
  Paisje per sport

  Stol per ushtrime te ndryshme + shtang

  Stol per ushtrime te ndryshme per muskujt e barkut te kembeve te kraheve etj + shtang me 10 rrath

  Shkodër 24 shkurt 12:28
  120 €
 • 0 foto
  Pikture e viteve 70
  Koleksione

  Pikture e viteve 70

  ne gjendje te mire.

  Shkodër 23 shkurt 20:28
  10.000 €
 • 0 foto
  Pikture e viteve 70
  Koleksione

  Pikture e viteve 70

  eshte ne gjendje te mire.

  Shkodër 23 shkurt 19:58
  1.000 €
 • 1 foto
  shitet biciklete femijesh
  Paisje per sport

  shitet biciklete femijesh

  Shes nje biciklete femijesh,e pershtatshme per moshen 8 deri 13-14 vjec. Gjendja e bicikletes shume

  Shkodër 21 shkurt 16:58
  50 €
 • 1 foto
  Swatch
  Veshje / Kepuce / Ore

  Swatch

  shiten swatch plastik origjinala te ardhura nga italia.15 euro copa.

  Shkodër 20 shkurt 22:58
  15 €
 • 0 foto
  Papagalle
  Kafshe shtepiake

  Papagalle

  shes Papagall femer shume e bukur. shes per arsye se kam 2 edhe nuk kombinojne me njeri tjetrin pran

  Shkodër 20 shkurt 20:28
  20 Lek
 • 0 foto
  Bylyzyk
  Veshje / Kepuce / Ore

  Bylyzyk

  Shitet bylyzyk ngjyre argjend nuk nxihet

  Shkodër 19 shkurt 16:28
  1.200 Lek
 • 1 foto
  Akita amerikan
  Kafshe shtepiake

  Akita amerikan

  Akita amerikan 100 % i paster 2 vjec , shum i mir per ruajtje shpije e shum miqsor me njerzit e s

  Shkodër 17 shkurt 22:28
  200 €
 • 0 foto
  Shazllone
  Bileta / Udhetime

  Shazllone

  Shiten shazllone ne gjendje te mire Pune. Me cmim te arsyeshem . Kontakt : +355692554368

  Shkodër 16 shkurt 19:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rose Imitues Gjueti
  Paisje per sport

  Rose Imitues Gjueti

  Imitues Fare Pak I perdorur Me Telekomand Bateria 9V Per Gjueti Roset Ka Dhe Shkopin Mbajtes qe Mo

  Shkodër 15 shkurt 09:58
  75 €
 • 0 foto
  Skifter per zbukurim
  Koleksione

  Skifter per zbukurim

  shitet skifter per zbukurim ambjentesh.70 mij leke te vjetra

  Shkodër 14 shkurt 23:28
  70 Lek
 • 1 foto
  ore xhepi
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore xhepi

  shitet ore xhepi shume e veqante ne ngjyra ushtarake e markes baraka.cmimi 100 euro

  Shkodër 14 shkurt 23:28
  100 €
 • 1 foto
  Ore fossil
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore fossil

  shitet Ore Fossil ne gjendje te mire.eshte shume cilesor.Çmimi 5000 leke te reja.

  Shkodër 14 shkurt 23:28
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Qen Rrace te paster (Spitz)
  Kafshe shtepiake

  Qen Rrace te paster (Spitz)

  Shes qenin tim shtepiak per arsye emigrimi. Mosha 2 vjec . Te gjitha vaksinat e nevojshme jane te be

  Shkodër 14 shkurt 20:58
  200 €
 • 2 foto
   Biciklet ciklizmi torpado
  Paisje per sport

  Biciklet ciklizmi torpado

  shitet biciklet ciklistash torpado e blere ne itali vit 2013 perberja e bicikletes alumin. shum pak

  Shkodër 14 shkurt 17:28
  180 €
 • 2 foto
  kotele
  Kafshe shtepiake

  kotele

  shiten kotele persjane nje mashkull bluh me te bardh , ajo bezh si kafe femer, na kontaktoni ne ket

  Shkodër 12 shkurt 23:58
  200 €
 • 2 foto
  deltari ilir shitet ose nderrohet me pastor bleg
  Kafshe shtepiake

  deltari ilir shitet ose nderrohet me pastor bleg

  shitet ose nderrohet me pastor belg deltari ilir eshte 1,5 vjeq mashkull

  Shkodër 12 shkurt 22:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Album me monedha te vjetra
  Koleksione

  Album me monedha te vjetra

  Monedha te vjetra

  Shkodër 11 shkurt 21:58
  130 €
 • 0 foto
  Lastiqe
  Paisje per sport

  Lastiqe

  lastiqe

  Shkodër 11 shkurt 21:58
  10 €
 • 2 foto
  varese per femra me usb
  Veshje / Kepuce / Ore

  varese per femra me usb

  varese per femra me usb

  Shkodër 11 shkurt 21:58
  7 €
 • 1 foto
  Firzamonikë
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Firzamonikë

  Firzamonikë në gjëndje mjaft të mirë, marka weltmister gjermane, 80 base. E gatshme për çdo provë.

  Shkodër 11 shkurt 12:58
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Bilardo
  Paisje per sport

  Bilardo

  Bilardo

  Shkodër 10 shkurt 11:28
  250 €
 • 2 foto
  SHES ORE ROLEX 30 MIJ LEKE
  Veshje / Kepuce / Ore

  SHES ORE ROLEX 30 MIJ LEKE

  gjendja e mire

  Shkodër 7 shkurt 10:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bateri e perdorur
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bateri e perdorur

  Bateri ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye mosperdorimi. Marka AltoRitmo. Transporti me marre

  Shkodër 6 shkurt 20:28
  180 €