Ringa (Shitet Banesa Mbrapa Gjykates)539/19

Çmimi: 65.000 €
Ringa (Shitet Banesa Mbrapa Gjykates)539/19

Detajet

Postuar
17 gusht 10:23
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Kuadratura
12136 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet Banesa te Ganirosha te Objekti i 2.
Banesa ka 121.36 m2 K.4.
Banesa ka Sallon,Kuzhine,3 Dhoma Gjumi,2 Banjo,Depo.
Banesa ka pamje nga Rruga Kryesore si dhe nga Gorenje.
Banesa Perfundon ne V.2020
Banesa ka dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.
Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues i Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja www.ringaks.com dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: [email protected]
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: +38345606103 +38349605103


Shpallje te ngjashme