Ola Kamina fcb ola kamina

Çmimi: Me Marrveshje
Ola Kamina    fcb   ola kamina

Detajet

Postuar
18 tetor 18:52
Kategoria
Shtepi & Familje > Materiale ndertimi
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Nje kompani e cila ben shitjen dhe montimin e kaminave (oxhaqeve )ne menur profesionale . perfaqsuesper Kosov i firmes A.Caminetti (Italiane) me ventilatordhe termostathapje posht lart dhe anash.kualitet,modern dhe qmime te arsyeshme,gjendet ne Ferizaj rr Driton Islami perball Gorenjes
instagram ola kamina
fcb ola kamina
viber +37744530191


mercedes kamin shomine glet fasad rafaelo dhom fjetjes tavolin karrik kocka oborr oxhak ogjak tulla interier schomine perde kuzhina tv


Shpallje te ngjashme