Opel Sintra 2.2 TD 2000 per pjese kembimi

Çmimi: Me Marrveshje
Opel Sintra 2.2 TD 2000 per pjese kembimi

Detajet

Postuar
11 shkurt 13:55
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Korçës > Korçë

Përshkrimi

makina shitet per pjese kembimi. Nr telefonit 0695632767