Parakolp per Ford Mondeo 2008

Çmimi: 100 €
Parakolp per Ford Mondeo 2008

Detajet

Postuar
11 shkurt 13:55
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Korçës > Korçë

Përshkrimi

Parakolpi ka vetem nje ngjitje te vogel sic duket edhe ne foto