Pjese Kembimi per Ford Focus VW Bora Kia shuma

Çmimi: Me Marrveshje
Pjese Kembimi per Ford Focus VW Bora Kia shuma

Detajet

Postuar
11 shkurt 13:54
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Korçës > Korçë

Përshkrimi

Pjese kembimi per ford focus 1.8 tddi 2002. Toyota carina benzine. Ford focus 1.8 tdci 2000 dhe wolksvagen bora 1.9 sdi 2000 KIA SHUMA benzine .Renault Megane benzine. Makinat i disponojne te gjitha pjeset. Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit 0695632767. 0682928767 . Flm