Furre banak

Çmimi: 400 Lek
Furre banak

Detajet

Postuar
31 gusht 11:44
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Korçës > Korçë

Përshkrimi

Shes furre me korent sh e mire dhe 2 banake per arsye mbyllje aktiviteti