Makineri druri

Çmimi: 2.800 €
Makineri druri

Detajet

Postuar
19 maj 13:39
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Krujë

Përshkrimi

Seganaster vollanti 90 fuqia 7.5 kva e sapo ardhur nga italia


Shpallje te ngjashme