Mobilje berberi

Çmimi: 350 Lek

Detajet

Postuar
1 prill 19:18
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Krujë

Përshkrimi

Ne gjendje te mir shum pak e perforur me minidush ne gjendje pune dhe pasyr mbrapa.cmimi i diskutushem


Shpallje te ngjashme