Shiten ps3 & ps4

Çmimi: 8.500.000 Lek
Shiten ps3 & ps4

Detajet

Postuar
17 qershor 18:09
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

-Shes 8 PS4 dhe 6 PS3
-8Televizora, 6jan 40 polesh dhe 2 jane 42 polesh
-10 kolltuqe tek dhe 3 kolltuqe cift
-1 kompjuter kyresor qe komandon kohen e PS
-15 leva PS4 te reja dhe 10 te perdorura
-8 leva PS3 te reja dhe 8 te perdorura
Shiten te gjitha bashk ose nqs jan ne sasi te madhe.


Shpallje te ngjashme