Konvertues 12v 220v i ri ne kuti

Çmimi: 60 €

Detajet

Postuar
6 prill 22:14
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet konvertues 12v 220v i ri ne kuti.vendoset ne baterin e makines dhe konverton nga 12v ne 220v qe mund te vendosesh cdo paisje me korent si tv,makineri,cdo gje