Makina qepese Te gjitha llojet !!! Dhe i riparojm

Çmimi: 400 €
Makina qepese Te gjitha llojet !!! Dhe i riparojm

Detajet

Postuar
3 prill 11:05
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shes makina qepese , makine qepese , makina qepse , makine qepse , makin qepese , makin qepese , etj Te te gjitha llojeve Bejm dhe riparime . Marrim dhe porosi te makinave Cel 0682283355