Per arsye mosperdorimi (Made in Germani)

Çmimi: 800 Lek
Per arsye mosperdorimi (Made in Germani)

Detajet

Postuar
27 maj 11:27
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shiten vegla per perpunimin e drunit(flutra)
Aksi 30