Shitet freze druri (HITACHI) 1300w origjinale

Çmimi: 18.000 Lek
Shitet freze druri (HITACHI) 1300w origjinale

Detajet

Postuar
10 prill 16:05
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet freze druri (HITACHI) 1300w origjinale e sapo ardhur nga italia ne gjendje perfekte pune.