Shitet tank zmerilimi per dru

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet tank zmerilimi per dru

Detajet

Postuar
4 mars 21:34
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet tank zmerilimi per dru (metabo 1000w) ne gjendje te shkelqyer,i perdorur vetem 1 jave. Cmimi 18.000 Leke i diskutueshem