Vidator (DEWALT) + 2 bateri dhe karikuse

Çmimi: 10.000 Lek
Vidator (DEWALT) + 2 bateri dhe karikuse

Detajet

Postuar
6 prill 21:30
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet vidator (DEWALT) origjinal me 2 bateri + karikuse .i sapo ardhur nga italia,ne gjendje perfekte pune,shum pak i perdorur.