Vidator me bateri (DEWALT)+2 bateri dhe karikuse

Çmimi: 9.000 Lek
Vidator me bateri (DEWALT)+2 bateri dhe karikuse

Detajet

Postuar
10 prill 16:05
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet vidator (DEWALT) origjinal me 2 bateri 1.3 amper,dhe karikuse.eshte ne gjendje perfekte pune shum pak i perdorur.i sapo ardhur nga italia.