Pllaka Betoni/Kotica Shpk

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
23 janar 09:54
Kategoria
Shtepi & Familje > Materiale ndertimi
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Kotica Shpk.me adrese Autostrada Lac-Mamurras km2,vjen me modelet me te reja ne produktin pllaka betoni.
E bukura,cilesia dhe garancia behen bashke vetem tek Kotica Shpk.


Shpallje te ngjashme