Samsung Gear VR (origjinale 100%) NDERROHEN!!!!!!!

Çmimi: 70 €
Samsung Gear VR (origjinale 100%) NDERROHEN!!!!!!!

Detajet

Postuar
31 mars 16:38
Kategoria
Elektronikë > Shtesa per telefon celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shes ose nderroj Samsung Gear VR (origjinale 100%) . Ne gjendje shume te mire . Jane perdorur vetem 2 here . Me librat origjinal te Samsung . Me sensor ( sherben qe kur ti vendosish ne koke ndizen vete ) . Ka dhe touch anash qe eshte shum i domosdoshem . ( syze 3d , syze virtuale , 360 ,) Cmim okazion !!! Cel 0684599275