U SHITEN FLM MERRJEP.AL VR BOX 3D 360°

Çmimi: 20 Lek
U SHITEN FLM MERRJEP.AL        VR BOX 3D 360°

Detajet

Postuar
4 prill 10:19
Kategoria
Elektronikë > Shtesa per telefon celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Lezhës > Kurbin

Përshkrimi

Shitet VR BOX 3D 360° Ne gjendje shume te mire te paperdorura ka 2 dite qe i kam blere Ka opsjon per te levizur xhamat zmadhues sipas madhesise se kokes ose syve Video rrutullohet nga cdo ane qe ti leviz koken Shoqerohet me kutine dhe aksesoret e saj Per me shume info cel : 0684599275 Cmimi 20 mij leke te vjetra ( Gear VR )