Shes dy bicikleta 26-she dhe BMX

Çmimi: 250 €
Shes dy bicikleta 26-she dhe BMX

Detajet

Postuar
15 prill 17:44
Kategoria
Sport & Rekreacion > Paisje per sport
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan

Përshkrimi

Shes dy bicikleta
Bicikleta e kuqe 26-she Eshte shum e mire e ruajtne gjithqka ne rregull kete e kam prej Anglie me ka ardh qmimi 100 euro .
Bicikleta e verdhe BMX eshte shum e mir edhe kjo eshte ardh prej Evrope prej Zvicrres qmimi 150 euro Gomat ika me Fellne Alumini per me shum info +38345627493


Shpallje te ngjashme