Goma te veres

Çmimi: Me Marrveshje
Goma te veres

Detajet

Postuar
18 maj 10:30
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Goma te veres
Firma: NEXEN
Nr: 205/55R16
Data e prodhimit: 4/4/2018
Made in Korea

Per me shume na kontaktoni ne nr:
+38345212403


Shpallje te ngjashme