Hard Disk 500.0 Gb

Çmimi: 35 €
Hard Disk 500.0 Gb

Detajet

Postuar
6 dhjetor 19:16
Kategoria
Elektronikë > Pjese per kompjuter
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë

Përshkrimi

Shitet Hard Disku shume i mire ne gjendje perfekte. Hard disku eshte me nje kapacitet prej 500 GB dhe eshte fenomenal.
Viber: +38349567837