Shes felge per opel

Çmimi: 200 €

Detajet

Postuar
31 mars 05:26
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes 4 felget per opel 17-she me goma te veres


Shpallje te ngjashme