shtopa golf 7 qmimi 120 i diskutushem

Çmimi: 120 €
shtopa golf 7  qmimi 120 i diskutushem

Detajet

Postuar
31 mars 11:10
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

shiten shtopa golf 7 qmimi i lir shiten urgjent 120 euro dyt orginall qysh ka ardh kerri prej germanys


Shpallje te ngjashme