GJERMANIA RENOVIM SHERBIME

Çmimi: Me Marrveshje
GJERMANIA RENOVIM SHERBIME

Detajet

Postuar
9 maj 07:36
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

046 194 980
+38346194980
Punojm edhe ne Rajone si :Prishtin,Obiliq,Fushekosove,Lipjan dhe te gjithe Kosoven
Firma e Specializuar \'\'GJERMANIA RENOVIM\'\' ben Renovimin Komplet te Objekteve,ne detaje si:
*Ngjyrosje
*Glet
*Laminat
*Parket si dhe gdhendja e parketit te vjeter
*Fasad
*Qeramik
*Termoizolim
*Hidroizolim
*Rregullimin e Kornizav Dritarev
*Instalimin e ujit
*Nivelim masiv, etj..


Shpallje te ngjashme