LOKALI ME QIRA

Çmimi: Me Marrveshje
LOKALI ME QIRA

Detajet

Postuar
22 janar 15:40
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

IPET ME QIRA LOKALI ME PAMJE NGA PARKU I QYTETIT. RRUGA ISA KASTRATI Nr 43
SIPERFAQJA 93 m2
ME DOKUMENTACION ËSHTË LOKAL I PARAPAR SHUM I PëRSHTATSHËM PËR AFARIZËM.
AFËR JANË DY RESTORANTE GREEN DHE RONA.
BANESA MBI GJITHASHTU ËSHTË E JONA NUK DO TE KENI PENGESA PER USHTRIMIN E VEPRIMTARIS.

TEL DHE VIBER 045 646592 THIRR VETËM PAS ORËS 16 h


Shpallje te ngjashme