NDERMARRJE NDERTIMORE - RENOVUESE

Çmimi: Me Marrveshje
NDERMARRJE NDERTIMORE - RENOVUESE

Detajet

Postuar
16 tetor 16:57
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi


Nderrmarrja ndertimore - renovuse , kete e ushtrojm qe 20 vite me profesionalizem dhe ciliesi te larte te punes.
046 194 980
Viber +38346194980


Shpallje te ngjashme