PARKET - RIPARIM - LAMINAT

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
6 maj 08:11
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi


PARKET - Montojm , Gdhendim dhe Riparojm parketin.

Laminat - Montojm

046 194 980
Viber +38346194980


Shpallje te ngjashme