Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H

Çmimi: 30 €
Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H

Detajet

Postuar
2 prill 06:33
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Japim vetura me qira duke filluar nga 30e 24H
Te gjitha jan Dizel me Klime dhe ne gjendje te rregullt
Gjindemi ne Prishtine
Kontakt
Viber +38649677634


Shpallje te ngjashme