Super Moleri BEJM RENOVIM KOMPLET TE OBJEKTEV

Çmimi: Me Marrveshje
 Super Moleri BEJM RENOVIM KOMPLET TE OBJEKTEV

Detajet

Postuar
3 shkurt 12:28
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Super''Moleri bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, knauf .Fasad ,termoizolim,qeramik,hidroizolim,,laminat ,parket glet, rregullimin e kornizave dritareve , instalimin e ujit ,nivelizim masiv ,si dhe gdhendja e parketit te vjeter. Ne edhe punojm ne rajonin:Prishtin, Fush Kosove,obiliq,Lipjan. Firma Super Moleri eshte firm e specjalizuar per kto sherbime me nje pervoj te gjat pune. Numrat janë:049 455 713 dhe 044 183 126 .Ju Faliminderit per Mirkuptim
Numri 049 455 713 dhe numri i Viber +38344183126


Shpallje te ngjashme