OKAZION PEUGEOT 308 VITI 2009 MOTOR 1.6 NAFTE EURO

Çmimi: 4.200 €
OKAZION PEUGEOT 308 VITI 2009 MOTOR 1.6 NAFTE EURO

Detajet

Postuar
3 shkurt 12:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Peugeot
Modeli
308
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
160 000 - 169 999

Përshkrimi

SHITET PEUGEOT 308 VITI 2009 MOTOR 1.6NAFTE EURO 4 VERSION ME 6+1 MARSHE,ME TE GJITHA OPSIONET; KLIMA , TAVAN XHAMI KOMPLET , SENSOT PARKIMI , DRITA XENON , SENSOR DRITASH DHE SHIU , PILOT AUTOMATIK , AUX , DISQE 17 , XHAMA E ERRET JESHIL + PERDE ORIGJINALE ETJ.
ME DOGANE DHE TARGA TE SAPO PAGUARA PER 1VITE NE GJENDJE SHUME TE MIRE
CMIMI 4200 EURO
CEL. 0682041445


Shpallje te ngjashme