Vetura
Tiranë

Peugeot | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shitet Makine peugot 206
  Vetura

  Shitet Makine peugot 206

  Shitet makine peugot 206 viti 2002 1.4 benzine ne gjendje shume te mire pune dhe dokumentacione te r

  Tiranë 3 prill 16:37
  1.500 €
 • 9 foto
  Okazion Automat me letra tpaguara
  Vetura

  Okazion Automat me letra tpaguara

  Shitet pezho 206 kamjo Automat 1.3 benzin kondicioner funksional gjendje shum te mire dhe shum ekono

  Tiranë 3 prill 16:18
  1.550 €
 • 6 foto
  Okazion!!! Peugeot 306 me letra per 1 vit !!!
  Vetura

  Okazion!!! Peugeot 306 me letra per 1 vit !!!

  Peugeot 306 e -97 me te gjitha sherbimet e bera. letra per 1 vit te sapo bera. ne kolaudim kalon vet

  Tiranë 3 prill 16:17
  1.000 €
 • 4 foto
  Okazion Peugeot 1007 benzin
  Vetura

  Okazion Peugeot 1007 benzin

  Nderrohet peugeot 1007 1.4 bencin Viti prodhimit 2005.Letrat sapo i kan mbaruar.preferoj ndonje fiat

  Tiranë 3 prill 16:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Peugeot 1007 benzin
  Vetura

  Peugeot 1007 benzin

  Ndroj peugeot 1007 1.4 benxin letrat sa i kan mbaruar preferoj ndonje Fiat punto benxin gaz ne gjen

  Tiranë 3 prill 16:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET PEUGEOT 307 2004
  Vetura

  SHITET PEUGEOT 307 2004

  Shitet peugeot 307 viti 2004..te gjitha sherbimet te sapobera...letrra te sapoprera deri ne gusht 20

  Tiranë 3 prill 16:07
  2.200 €
 • 0 foto
  ??
  Vetura

  ??

  E sapotarguar

  Tiranë 3 prill 16:02
  2.900 €
 • 8 foto
  PEUGEOT 307 2.0 hdi 2003
  Vetura

  PEUGEOT 307 2.0 hdi 2003

  Posedon panoram liber servisi klim Per me shum informata viber +436767951351

  Tiranë 3 prill 16:00
  1.600 €
 • 6 foto
  PEUGEOT 308 1.6 hdi Full opcion.
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6 hdi Full opcion.

  Shitet peugeot 308 ,PREMIUM PAKET FULL OPCION,panoram automatik shpejtsit n Timon,ulse me nxemje,3 q

  Tiranë 3 prill 15:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Peugeot 406 full option
  Vetura

  Peugeot 406 full option

  Makina ne gjendje perfekte. Full option . 406 evo tip i ri. Kambio automatike. 2.0 hdi nafte 4 pisto

  Tiranë 3 prill 15:49
  2.400 €
 • 4 foto
  shitet peugeot 307 kabriolet viti 2004
  Vetura

  shitet peugeot 307 kabriolet viti 2004

  shitet peugeot 307 viti 2004 benzin 234mije km sedile lekure me sistem ngrohje xhama elektrik pa

  Tiranë 3 prill 15:48
  3.200 €
 • 3 foto
  Peugeot viti 2007
  Vetura

  Peugeot viti 2007

  Shitet per arsye mosperdorimi 1.4 benzin ne gjendje shum te mire

  Tiranë 3 prill 15:37
  3.200 €
 • 0 foto
  Pevgeot 306 kontaktoni ne viber
  Vetura

  Pevgeot 306 kontaktoni ne viber

  Peugeot 306 benzin 2.0 letrat i kan mbaruar shitet 550 Euro ose nderroet +diferencen nga un kontakt

  Tiranë 3 prill 15:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  pegout
  Vetura

  pegout

  pegout 607 2004 2.2 naft manual

  Tiranë 3 prill 15:28
  2.500 €
 • 6 foto
  Peugeot Partner dizel
  Vetura

  Peugeot Partner dizel

  Shitet peugeut partner viti 2008 nafte 1.6 motorr i thjeshte shume ekonomike me letrat te paguara

  Tiranë 3 prill 15:23
  1.300 €
 • 6 foto
  OKAZION! Peugeot 407 1.6 HDI
  Vetura

  OKAZION! Peugeot 407 1.6 HDI

  OKAZION Shitet Peugeot 407 1.6 HDI disel me letra te paguara deri ne fund te 2018. Makina ka 141.23

  Tiranë 3 prill 15:03
  4.300 €
 • 4 foto
  Okazione peugeot 206 benzine 1.2 me letra
  Vetura

  Okazione peugeot 206 benzine 1.2 me letra

  peugeot benzine 1.2 benzine me letra te prera per nje vit ne gjendje te mire me goma 80% makina esht

  Tiranë 3 prill 14:48
  1.500 €
 • 5 foto
  Peugeot 307 2.0 HDI 2004
  Vetura

  Peugeot 307 2.0 HDI 2004

  Shes peugeot 307 2.0 HDI 110 cv 79kw,vitprodhim i 2004,kambio manuale,xhama elektrik,klima,esp,konsu

  Tiranë 3 prill 14:46
  2.700 €
 • 0 foto
  Kerkoj Citroen Saxo/Peugeot 106/306
  Vetura

  Kerkoj Citroen Saxo/Peugeot 106/306

  Kerkoj Citroen saxo benzine tek dere,peugeot 106 tek dere benzine ose peugeot 306 me tek ose 4 dyer

  Tiranë 3 prill 14:28
  800 €
 • 2 foto
  Peugeot 307
  Vetura

  Peugeot 307

  Peugeot 307 ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike shum ekonomike 1.4 nafte konsumi 100 3.5

  Tiranë 3 prill 14:23
  2.300 €
 • 1 foto
  Peugeot 206 benzin+gaz
  Vetura

  Peugeot 206 benzin+gaz

  2.0 gas benzin gti i diskutushem

  Tiranë 3 prill 14:22
  1.400 €
 • 0 foto
  Peugeot 1.4 naft 2009
  Vetura

  Peugeot 1.4 naft 2009

  1.4naft me dogan gjendje e rregullt

  Tiranë 3 prill 14:20
  4.200 €
 • 4 foto
  Shitet PEUGEOT 1.6 Diesel
  Vetura

  Shitet PEUGEOT 1.6 Diesel

  Shitet PEUGEOT, 307 HDI, 1.6 Diesel, me klima+kondicioner, e ardhur ne Gusht 2018 nga Zvicra, me tar

  Tiranë 3 prill 14:18
  4.000 €
 • 5 foto
  OKAZION!!!! PEUGEOT \'2014\' DIESEL.....
  Vetura

  OKAZION!!!! PEUGEOT \'2014\' DIESEL.....

  Peugeot 301 me nafte motor 1.6 dhe viti 2014 makina eshte ne gjendje te persosur si estetike dhe xhe

  Tiranë 3 prill 14:11
  5.800 €
 • 3 foto
  Peugeot 206 nafte 1.4 HDI mundesi nderrimi
  Vetura

  Peugeot 206 nafte 1.4 HDI mundesi nderrimi

  Shitet peugeot 206 nafte 1.4 HDI.ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike,,me letrra te prera

  Tiranë 3 prill 13:51
  2.500 €
 • 3 foto
  Shitet Okazion
  Vetura

  Shitet Okazion

  Shitet peugot 306 1.9nafte aibag kondicjoner cdo gje ne rregull me letra te rregullta cmimi i pa di

  Tiranë 3 prill 13:35
  1.000 €
 • 3 foto
  Peugeot 206 benzin
  Vetura

  Peugeot 206 benzin

  Shitet makina ne gjendje shum te mire, me gjitha sherbimet e bera.

  Tiranë 3 prill 13:26
  2.000 €
 • 7 foto
  Peugeot 206 gjendje perfekte!
  Vetura

  Peugeot 206 gjendje perfekte!

  Shitet okazion Peugeot 206 e vitit 2011, HDI 1.4 diesel. Makina e sapo ardhur ne Shqiperi, ka 169 mi

  Tiranë 3 prill 13:23
  3.800 €
 • 2 foto
  Peugeot 206 naft
  Vetura

  Peugeot 206 naft

  Peugeot 206 Naftë 1.9 Kambio manuale Viti 1998 0698603529

  Tiranë 3 prill 12:50
  1.200 €
 • 4 foto
  okazion viti 2007
  Vetura

  okazion viti 2007

  okazion viti 2007

  Tiranë 3 prill 12:48
  2.000 €
 • 10 foto
  Peugeot 406 1.9 TD
  Vetura

  Peugeot 406 1.9 TD

  Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike. Sherbimet te sapo kryera. Freksion i ri, rrip motor

  Tiranë 3 prill 12:32
  1.700 €
 • 2 foto
  hi
  Vetura

  hi

  Makina esht ne gjendje shume te mire, full

  Tiranë 3 prill 12:19
  2.000 €
 • 3 foto
  pezho
  Vetura

  pezho

  shitet me dokumenta te prera .ne gjendje shum te mir .me naft 1.9 .viti 2001.e gatshme per cdo lloi

  Tiranë 3 prill 12:03
  1.400.000 Lek
 • 5 foto
  Peugeot Partner dizel
  Vetura

  Peugeot Partner dizel

  Peugeot Partner Ne gjendje sh.mire teknike

  Tiranë 3 prill 11:54
  4.300 €
 • 6 foto
  Peugeot 307 benzin+gaz
  Vetura

  Peugeot 307 benzin+gaz

  Shes peugeot 307 viti 2002 benzin+gaz te gjitha sherbimet e sapo bera letrat e paguara deri ne 11.0

  Tiranë 3 prill 11:50
  2.300 €
 • 3 foto
  Peugeot taksa te paguara deri ne shkurt 2019
  Vetura

  Peugeot taksa te paguara deri ne shkurt 2019

  peugeot taksa te paguara deri ne shkurt 2019

  Tiranë 3 prill 11:34
  1.500 €
 • 5 foto
  Peugeot 307 viti 2003
  Vetura

  Peugeot 307 viti 2003

  Shitet makina peugeot 307 2.0 Hdi viti 2003, diesel. Makina e perdorur vetem nga nje person ne Shqip

  Tiranë 3 prill 11:33
  2.200 €
 • 3 foto
  Peugeot 407 1,6 nafte
  Vetura

  Peugeot 407 1,6 nafte

  Shitet Peugeot 407 e vitit 2006 1,6 nafte. Kondicioner kamio manuale sensor parkimi xhama elektrik d

  Tiranë 3 prill 11:27
  2.970 €
 • 5 foto
  Shitet peugeot 206
  Vetura

  Shitet peugeot 206

  Peugeot 206 , viti 2001 , 2.0 Hdi Nafte , Kambio Manuale 5 1, klima, pasqyra elektrike, xhama elektr

  Tiranë 3 prill 11:25
  1.800 €
 • 4 foto
  Peugeot 207 2007
  Vetura

  Peugeot 207 2007

  Shitet Peugeot 207 1.6 benxin 2007 146 mije kmmakina eshte ne gjendje perfekte 3000 euro i dikutushe

  Tiranë 3 prill 11:22
  3.000 €
 • 0 foto
  Makina me Qera Rinas Eder
  Vetura

  Makina me Qera Rinas Eder

  Makina me Qera Rinas Eder,0692383446/0685171301, makina me qera,www.ederrental.com.makina me qira, M

  Tiranë 3 prill 11:07
  18 €
 • 3 foto
  Shitet /Ndrrohet
  Vetura

  Shitet /Ndrrohet

  Shitet ose nderrohet +nga ana ime Peugot306 1.9 nafte airbag kondicioner abs me letra te rregullta

  Tiranë 3 prill 11:04
  1.000 €
 • 0 foto
  Blere ne koncesionar, nje perdorues
  Vetura

  Blere ne koncesionar, nje perdorues

  Makina eshte blere ne koncesionar dhe ka 56mije km,eshte perdorur nga nje person i cili eshte bleres

  Tiranë 3 prill 11:04
  3.300 €
 • 8 foto
  Peugeot 206 dizel
  Vetura

  Peugeot 206 dizel

  Peugeot -1.4 nafte, kondicjoner ,klima, komando ne timon ,pasqyra elektrike ,makina esh ne gjendje s

  Tiranë 3 prill 10:48
  2.000 €
 • 4 foto
  Peugeot 206 dizel
  Vetura

  Peugeot 206 dizel

  Shitet Peugeot 206, 1.4 hdi, viti 2003, me siguracion deri ne korrik te 2019.

  Tiranë 3 prill 10:47
  2.500 €
 • 6 foto
  Shitet Peugeot 206 Roland Garos
  Vetura

  Shitet Peugeot 206 Roland Garos

  140 mije km origjinale, sedile lekure+kamosh, klima, tavan xhami, gomat e reja, te gjitha sherbimet

  Tiranë 3 prill 10:45
  1.999 €
 • 9 foto
  Peugeot 308 Sw 1.6. Nafte. 2012
  Vetura

  Peugeot 308 Sw 1.6. Nafte. 2012

  Shitet pezho 308 sw . 1.6 nafte super ekonomike .Ne gjendje perfekte me cdo sherbim te bere te konce

  Tiranë 3 prill 10:43
  6.500 €
 • 3 foto
  Shitet Peugeot 107 super e mirembajtur me 47 KM
  Vetura

  Shitet Peugeot 107 super e mirembajtur me 47 KM

  Peugeot 107 super e mirembajtur vetem me 47000km reale. Eshte perdorur vetem brenda qytetit. Kambio

  Tiranë 3 prill 10:39
  3.300 €
 • 0 foto
  Peugeot 307 Super
  Vetura

  Peugeot 307 Super

  Esht ne gjendje sh te mir ! Vaji filtra sapo ndruar ! Makina ma nevoj vetem per disa sherbime te vog

  Tiranë 3 prill 10:31
  2.800 €
 • 5 foto
  okazion!
  Vetura

  okazion!

  peugot 206 1.4 benzine me 98000km tvetat sherbime te sapo bera ngjendje super me letra deri ne dhjet

  Tiranë 3 prill 10:25
  1.100 €