Vetura
Tiranë

Peugeot | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  OKAZION SHITET PZH 6007 FULL
  Vetura

  OKAZION SHITET PZH 6007 FULL

  Shitet pzh 607 full sedile mishini automat 15000 klm origjinale e sapotarguar supergjendje speciale

  Tiranë 4 prill 01:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peugeot307HDI Shitet.Nderrohet175000km viti 2004
  Vetura

  Peugeot307HDI Shitet.Nderrohet175000km viti 2004

  Peugeot 307 HDI Shitet ose Nderrohet me makine me te vogel nafte. ose Benzin gaz .Viti 2004. Ne gjen

  Tiranë 4 prill 01:53
  2.100 €
 • 2 foto
  shitet makine okazion
  Vetura

  shitet makine okazion

  Makina ndodhet ne Tirane ne gjendje shume te mire

  Tiranë 4 prill 01:42
  2.300 €
 • 5 foto
  Peugeot 207 dizel
  Vetura

  Peugeot 207 dizel

  Peugeot 207 Ngjyra gri e erret Ne gjendje sh.mire teknike

  Tiranë 4 prill 01:27
  3.200 €
 • 0 foto
  Peugeot 206 cc 2002 kabriolet 1.6 benzin
  Vetura

  Peugeot 206 cc 2002 kabriolet 1.6 benzin

  makina esht me letra deri ne janar

  Tiranë 4 prill 01:16
  2.000 €
 • 1 foto
  Shitet peugeot
  Vetura

  Shitet peugeot

  Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Goma 80% te reja Makina esht shume ekonomike 1000 benz

  Tiranë 4 prill 01:01
  1.000 €
 • 9 foto
  Peugeot 407
  Vetura

  Peugeot 407

  Peogot407. Viti 2007. 1.6 nafte. 3700 euro. Siguracion te sapoprere. Makina supergjendje.

  Tiranë 4 prill 00:53
  3.700 €
 • 3 foto
  Shitet puegot 206 1.2 benzine
  Vetura

  Shitet puegot 206 1.2 benzine

  Shitet puegot 1.2 benzine Me 77 mije km origjinale Makina ka me pak se 1 vit ne shqiperi e perdorur

  Tiranë 4 prill 00:39
  1.500 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 307
  Vetura

  Shitet Peugeot 307

  Peugeot 307, me nafte, motorr 1.9 turbo. Ngjyre blu e erret ne gjendje sh te mire si nga ana motorri

  Tiranë 4 prill 00:39
  1.900 €
 • 5 foto
  Peugeot 307 1.4 naft OKAZION
  Vetura

  Peugeot 307 1.4 naft OKAZION

  Shitet peugeot 307 fund 2002 me motor shume ekonomik (4 litra) 1.4 nafte, kondicioner, airbag,etj..

  Tiranë 4 prill 00:33
  2.200 €
 • 10 foto
  Super okazion per vetem pak dit
  Vetura

  Super okazion per vetem pak dit

  Shitet ose ndrrohet pezho 607 .2.2 nafte manuale me dogane te paguar per me shum kontaktoni ne wocap

  Tiranë 4 prill 00:32
  1.700 €
 • 7 foto
  Super okazion per pak dite
  Vetura

  Super okazion per pak dite

  Shitet Peugeot 607 2.2 nafte kamjo manual Vit prodhim 2002 Me dogan te pagur Pasqyra me palosje

  Tiranë 4 prill 00:32
  1.700 €
 • 0 foto
  SHITET PUEGEOT 206
  Vetura

  SHITET PUEGEOT 206

  OKAZION. Peugeot 206 nafte 1.4. Viti 2005 me te gjitha sherbimet e kryera.

  Tiranë 4 prill 00:29
  2.000 €
 • 5 foto
  Peugot 106
  Vetura

  Peugot 106

  Peugot 106 1.4 benzine me letra te paguara air condition. Makina eshte ne gjendje te mire pune Cm

  Tiranë 4 prill 00:29
  1.200 Lek
 • 4 foto
  Peugeot 1.6 nafte me dogan
  Vetura

  Peugeot 1.6 nafte me dogan

  Peugeot 1.6 nafte manual viti 2002 ne gjendje shum te mir me dogan te paguar

  Tiranë 3 prill 23:55
  1.200 €
 • 4 foto
  Peugeot 307 HDI 2005 Panoramik Full Option
  Vetura

  Peugeot 307 HDI 2005 Panoramik Full Option

  Shitet peugeot 307 motor HDI (motor i avancuar me rikthim nafte mjaft ekonomik) 3.5 litra Autostrade

  Tiranë 3 prill 23:37
  2.880 €
 • 3 foto
  Peugeot 307,nafte
  Vetura

  Peugeot 307,nafte

  Peugot 307, 2.0 nafte,viti 2004,me klima, abs,esp, pasqyra dhe xhama elektrik, me dokumenta deri ne

  Tiranë 3 prill 23:33
  2.800 €
 • 0 foto
  PP
  Vetura

  PP

  MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME DEKUMENTA TE RREGULLTA SIGURACION DHE KOLAUDIM TE SAPO BER

  Tiranë 3 prill 23:33
  2.300 €
 • 7 foto
  Peugeot 607 dizel
  Vetura

  Peugeot 607 dizel

  📌SHITET Peugeot 607 (ME DOGANE) 📌Motorri 2.0 Nafte (Ekonomike) 📌Manuale 6+1 📌Viti 2005-2006 📌Km 250.

  Tiranë 3 prill 23:29
  3.950 €
 • 5 foto
  Peugeot 1.4 nafte
  Vetura

  Peugeot 1.4 nafte

  Makina eshte ne gjendje te mir xhenerike edhe motorrike. 4 porta. Kondicioner klima funksional. Goma

  Tiranë 3 prill 23:18
  1.900 €
 • 7 foto
  Shitet ose ndrrohet me makine te verdhe
  Vetura

  Shitet ose ndrrohet me makine te verdhe

  Shitet ose ndrrohet me makine te verdhe cmini 1500 euro. Makina esht me letra me per nje vit shum e

  Tiranë 3 prill 23:11
  1.500 €
 • 11 foto
  Peugeot 308 CC viti 2010 1.6
  Vetura

  Peugeot 308 CC viti 2010 1.6

  Peugeot 308 CC Viti 2010 Ngjyra e Bardhe Motorri 1.6 Benzine Kilometra 95.000 Goma te reja Sherbimet

  Tiranë 3 prill 22:48
  8.100 €
 • 2 foto
  PP
  Vetura

  PP

  Makina eshte ne gjendje shume te mire tani i eshte bere kolaudimi dhe siguracioni per nje vit.

  Tiranë 3 prill 22:45
  2.200 €
 • 4 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  shitet per arsye emigrimi cmimi i diskutushem

  Tiranë 3 prill 22:40
  200.000 Lek
 • 3 foto
  Pexho 206
  Vetura

  Pexho 206

  Pezho 206 me letra deri ne nentor ne gjendje shum t mir si na motori e na xheneriket po ashtu e na b

  Tiranë 3 prill 22:36
  1.000 €
 • 6 foto
  Peugeot 307, Viti 2006, 74 000 km, Automatike
  Vetura

  Peugeot 307, Viti 2006, 74 000 km, Automatike

  Peugeot 307, Viti 2006, 74 000 km, Automatike, Motorri 1.6 benzine, eshte e blere ne dyqan, siguraci

  Tiranë 3 prill 22:16
  4.000 €
 • 7 foto
  Peugeot 206. Okazion!!!
  Vetura

  Peugeot 206. Okazion!!!

  Shes peugeot 206. Makina esht shume e paster si jasht edhe brenda, llamarin dhe tapiceri shum e past

  Tiranë 3 prill 22:10
  1.500 €
 • 4 foto
  Peugeot 207 Automat 2010
  Vetura

  Peugeot 207 Automat 2010

  peugeot 207 automat 2010 motorr 1.4 benzin ka 70.000 km origjinale eshte mar me 0 km ne shqiperi ka

  Tiranë 3 prill 21:56
  4.300 €
 • 8 foto
  Peugeot 208 1.4 hdi automatic
  Vetura

  Peugeot 208 1.4 hdi automatic

  Makina eshte ne gjendje perfekte , blere me 0 km tek peugeot albania , ka 41.000 km origjinale lehte

  Tiranë 3 prill 21:34
  8.500 €
 • 4 foto
  Peugeot 407. 1.6 nafte, viti 2006, 3000 euro
  Vetura

  Peugeot 407. 1.6 nafte, viti 2006, 3000 euro

  Ne gjendje shume te mire, çmim i diskutueshem.

  Tiranë 3 prill 21:07
  3.000 €
 • 0 foto
  PEUGEOT 407 SW 2.0 HDI
  Vetura

  PEUGEOT 407 SW 2.0 HDI

  PEUGEOT 407 SW, 2.0 HDI, e sapoardhur dhe me te gjitha opsionet, perfshire ketu edhe tavanin panoram

  Tiranë 3 prill 20:44
  2.500 €
 • 8 foto
  Shitet Peugeot 307
  Vetura

  Shitet Peugeot 307

  Makina esht ne gjendje shum te mire mekanike dhe gjenerike shitet per arsye mos perdorimi ... te int

  Tiranë 3 prill 20:20
  2.700 €
 • 11 foto
  Auto City - Peugeot 308,Automat 2.0 nafte,84.000km
  Vetura

  Auto City - Peugeot 308,Automat 2.0 nafte,84.000km

  Peugeot 308, - Kambio Automatike - 2.0 nafte - 98.000km origjinale - Sensore parkimi - Xhama te zinj

  Tiranë 3 prill 20:07
  7.900 €
 • 10 foto
  PEUGEOT308 AUTOMATIKE 1.6BENZIN+GAZ MUNDSI NDRRIMI
  Vetura

  PEUGEOT308 AUTOMATIKE 1.6BENZIN+GAZ MUNDSI NDRRIMI

  308 Motorr 1.6Benzine+Gaz impiant sekuencial i montuar 700 euro i ri. Shum ekonomike. ME DOKUMENTA T

  Tiranë 3 prill 19:54
  4.000 €
 • 1 foto
  Peugeot 207 2007
  Vetura

  Peugeot 207 2007

  Makina esht blerë me zero km dhe ka 75mij km Cmimi lehtësisht I diskutushem

  Tiranë 3 prill 19:48
  3.200 €
 • 10 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Shitet Peugoet 1007 e 2006 192.000km Motorri 1.6 benzine 80kw Siguracion dhe taksa te paguara per nj

  Tiranë 3 prill 19:35
  2.600 €
 • 6 foto
  shitet pezho 406 okazion automatik 1500 lek
  Vetura

  shitet pezho 406 okazion automatik 1500 lek

  shitet pezho 406 naft 2.0 ne gjendje te mire disqe alumini super

  Tiranë 3 prill 19:33
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Peugeot 308
  Vetura

  Peugeot 308

  Shitet Peugeot 308 me benzine,dogane e paguan dhe e sapo bere me targa shqiptare. Makina esht ne gje

  Tiranë 3 prill 19:33
  5.000 €
 • 2 foto
  Peugeot 206 1100€
  Vetura

  Peugeot 206 1100€

  Makina eshte ne gjendje shum te mire xhenerike e motorrike air kondicjoner motorr 1.1 benxin dokumen

  Tiranë 3 prill 19:21
  1.100 €
 • 2 foto
  PEUGEOT 407 SW 2.0 HDI EXCLUSIVE
  Vetura

  PEUGEOT 407 SW 2.0 HDI EXCLUSIVE

  PEUGEOT 407 SW, 2.0 HDI EXCLUSIVE, e sapoardhur dhe me te gjitha opsionet, perfshire ketu tavanin p

  Tiranë 3 prill 19:17
  2.500 €
 • 6 foto
  hsjsjdj
  Vetura

  hsjsjdj

  makina eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorike mjaft ekonomike baxha panoramik xhama

  Tiranë 3 prill 19:15
  1.500 €
 • 0 foto
  Peugeot 206 kabriole
  Vetura

  Peugeot 206 kabriole

  Shutter Peugeot 206 kabriole benxin 1600 Euro e diskutueshme

  Tiranë 3 prill 19:09
  1.600 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 1.4hdi 120000 km Dora par
  Vetura

  Peugeot 206 1.4hdi 120000 km Dora par

  Pezho 206 1.4 nafte klima automatik e ardhur nga Gjermania dora par 120000 km me liber sherbimesh me

  Tiranë 3 prill 18:30
  2.600 €
 • 8 foto
  Pzho 206 benzin letra sapo paguar per 1 vit 1700€
  Vetura

  Pzho 206 benzin letra sapo paguar per 1 vit 1700€

  Shitet pezho 206 viti 2004 motorr 1.1 benzin kondicioener sherbie tbera letra sapo paguar makina shu

  Tiranë 3 prill 18:10
  1.700 €
 • 5 foto
  Shitet peugot
  Vetura

  Shitet peugot

  Peugoet motor 2.7 nafte full option tapiceri ngjyre pane lekure n gjendje perfekte me dokumenta per

  Tiranë 3 prill 18:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Peugot 206 1.4 HDI 2002 super ekonomike
  Vetura

  Shitet Peugot 206 1.4 HDI 2002 super ekonomike

  Shes makine Peugot 206 te vitit 2002 motorr 1.4 hdi shume ekonomike ngjyra gri Xhama Elektrike Pas

  Tiranë 3 prill 17:56
  1.750 €
 • 6 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Peugeot 308 2.0 diesel gjendje perfekte . Sherbimet e kryera .

  Tiranë 3 prill 17:54
  6.500 €
 • 7 foto
  Peugeot 308 dizel
  Vetura

  Peugeot 308 dizel

  Makina është blerë te Peugeot ne Tiranë , eshte ne gjendje shumë të mirë , vetëm nje përdorus ka pat

  Tiranë 3 prill 17:45
  7.000 €
 • 2 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Makina eshte ne gjendje shum te mire xhenerike e motorrike air kondicjoner motorr 1.1 benxin dokumen

  Tiranë 3 prill 17:43
  1.000 €
 • 2 foto
  Okazion Peugeot 307
  Vetura

  Okazion Peugeot 307

  Majina eshte ne gjendje shume te mire shitet per arsye emigrimi

  Tiranë 3 prill 17:34
  2.000 €